آیلتس استرالیا

آیلتس استرالیا ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی آیلتس و تنها آموزشگاه ثبت شده در British Council  می باشد. در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشور استرالیا دارند و نیاز به کسب آیلتس استرالیا ( معیار آیلتس ۷ استرالیا ) دارند می توانند در دوره های آموزش آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند.

آیلتس یک امتحان مورد قبول در وزارت امور خارجه استرالیا می باشد و به همین دلیل سازمان امور مهاجرتی کشور استرالیا از اکثر متقاضیان در این کشور نمره آیلتس را طلب می کند. جدا از نمره آیلتسی که در معیار های آیلتس استرالیا برای زبان اموزان وجود دارد ، معمولا بسته به پرونده شما و رزومه قابل ارائه ای که برای مهاجرت ارائه می دهید ، معمولا نمره آیلتس استرالیا را برای شما تعیین می کنند و احتمالا نمره ای بین ۴ الی ۷ برای اقامت و کار در استرالیا درخواست می شود.

از آنجا که آیلتس توسط British Council ، idp استرالیا و دانشگاه کمبریج برگزار می شود ، این موسسه استرالیایی توانسته اعتماد بسیاری از سازمان ها و شرکت های استرالیایی را کسب کرده و به همین دلیل توانسته جای خود را برای اکثر متقاضیان باز کند.

به هر طریقی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارید Social Worker , Welfare Worker, Community Worker, Youth Worker, و یا برای کار و یا به طریق سرمایه گذاری قصد اقامت در کشور استرالیا را دارید معمولا باید در آزمون آیلتس شرکت کنید.

در دوره های آموزش تضمینی آیلتس موسسه ما نمره مورد نظر شما تضمین می شود و در صورتی که شما نتوانید نمره آیلتس استرالیا را کسب کنید مبلغ پرداختی شما به شما عودت داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.