آزمون GRE general

آزمون GRE general را بهتر بشناسید:

تمام آنچه شما باید از آزمون GRE general بدانید را آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما ارائه می دهد. امتحان جی آر ای جنرال که توسط سازمان ETS برگزار می شود باعث می شود موقعیت های بسیار بیشتری را از نظر شغلی و تحصیلی برای خود پیدا کنید و بتوانید توانایی های خود را به شرکت ها در قالب مدرکی استاندارد ارائه دهید.

آزمون GRE general برای کسانی طراحی شده است که نیاز به تحصیلات تکمیلی دارند و به خصوص در رشته های MBA ، رشته های Business و یا تحصیل در مقطع دکترا در حال گرفتن بورس از دانشگاه های معتبر دنیا هستند و به همین دلیل این امتحان نقش مهمی در پذیرفته شدن فایل شما دارد.

gre general

آزمون GRE general در ایران برگزار می شود وبه طور متوسط هر ماه بین یک تا سه تاریخ، زبان آموزان می توانند این تست را انتخاب کنند. در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۳ این امتحان به صورت Computer Based نیز برگزار می شود که به صورت کلی تفاوت هایی را با تست GRE general گذشته که به صورت Paper Based بود ، دارد.

آزمون GRE general دارای سه بخش است

Verbal reasoning, Quantitative Reasoning, Analytical Writing . هدف آموزش آزمون GRE علاوه بر سنجش توانایی های زبان انگلیسی زبان اموزان ،  سنجش سطح هوش شما و هم چنین روش هایی که شما برای حل مسئله استفاده می کنید نیز می باشد.

  • برای موفقیت در امتحان GRE ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد چندین هدف را برای دوره های خود قرار داده است:
  • آشنایی زبان آموزان با منابع آزمون و ساختار آزمون ( تعداد سوالات ، مدیریت زمان و… )
  • برگزاری کلاس های آموزش تست GRE به صورت های گوناگون ( فشرده ، خصوصی ، نیمه خصوصی و آنلاین و… )
  • برگزاری امتحان آزمایشی برای قرار گرفتن در محیط امتحان جی آر ای جنرال

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.