آموزش تلفظ زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شدت اعتقاد دارد اولین قدم در آموزش زبان چینی آشنایی با تلفظ زبان چینی است. در مسیر آموزش تلفظ زبان چینی شما مطمئنا با Speaking و Listening زبان چینی نیز بیشتر آشنا خواهید شد.

آموزش تلفظ زبان چینی
آموزش تلفظ زبان چینی

نکات مهم

زبان چینی دارای ۲۱ حرف بی صدا و ۱۶ حرف صدادار است. ( توجه داشته باشید که این موارد فقط در تلفظ هستند و در نوشتار زبان چینی دارای الفبا نیست )

از ترکیب این حروف صدادار و حروف بی صدا ، ۴۰۰ ترکیب به وجود می آید.

اما قضیه به اینجا ختم نمی شود. در زبان چینی ما Tone داریم. تن ها به شدت میزان تولید یک صدا و هم چنین میزان کشیدن صدا ها اطلاق می شود. در زبان چینی چهار Tone وجود دارد.

پس در اینجا می دانیم که در تئوری ممکن است حدود ۱۶۰۰ واج تولید کرد ، اما در عمل تنها ۱۰۰۰ عدد از این ترکیب ها قابل استفاده اند.

آموزش تلفظ زبان چینی را با ۳۷ حرف ( با صدا و بی صدا ) در زیر نشان می دهیم.برای دانلود آموزش تلفظ زبان چینی کلیک کنید.

یک وب سایت فوق العاده برای آموزش تلفظ زبان چینی

اگر تا اینجا آموخته اید که زبان چینی را تلفظ کنید ، پس نیاز به تمرین زیاد دارید. یکی از بهترین وب سایت ها برای این منظور chinespod.com می باشد. این وب سایت په برای کسانی که تازه به یادگیری زبان چینی پرداخته اند ، چه برای آنهایی که به صورت حرفه ای آموزش زبان چینی را دنبال می کنند بسیار مناسب است. این سایت علاوه بر فایل های صوتی دارای فایل های تصویری نیز دارد که با دیدن شکل تولید حروف بهتر بتوانید آنها را به ذهن بسپارید. درس ها در سایت بر اساس سطح شما طبقه بندی شده اند.

برای شرکت در کلاس های زبان چینی با شماره های ایران آکسفورد تماس بگیرید.