کلاس آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط Intermediate

زبان :
انگلیسی
سطح :
بالاتر از متوسط Upper-Intermediate
فشردگی (روزهای کلاس) :
فوق فشرده (5 روز در هفته)نیمه فشرده (3 روز در هفته)عادی (2 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
مکالمهمهاجرت
کتاب American English File 3rd Edition

راهنمای کلاس آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط Intermediate

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کلاس آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط Intermediate کتاب های American English File 3 (Second Edition) استفاده می کند. زبان آموزان در این کتاب به راحتی می توانند سطح مکالمه زبان انگلیسی خود را بالا ببرند. پیش نیاز این سطح گذراندن کتاب Book 2 می باشد که می توانید اطلاعات آن را نیز در سایت مطالعه کنید. این کتاب از انتشارات دانشگاه آکسفورد می باشد و طی سال های اخیر هیچ رقیبی نتوانسته حتی به محبوبیت این کتاب نزدیک شود و می توان گفت در میان کتاب های آموز زبان موفق ترین کتاب موجود می باشد. سرعت مناسب کتاب و در عین حال توجه به تمام نکات مورد نیاز، از مزیت های اصلی این کتاب می باشد. شما می توانید در کلاس های مختلفی در آموزشگاه ایران آکسفورد شرکت کنید که انواع کلاس ها و توضیحاتی در مورد طول مدت هر کدام و نحوه برگزاری را در زیر می توانید ببنید.

کتاب American English File 3rd Edition
کتاب American English File 3rd Edition

کلاس های ۵ روز در هفته گروهی (فوق فشرده)

می توان گفت سریع ترین کلاس های گروهی، دوره های فوق فشرده ۵ روز در هفته هستند. این کلاس ها در روزهای شنبه الی چهارشنبه و جلسه های ۱۸۰ دقیقه ای برگزار می شوند. کلاس های فوق فشرده را می توانید در ساعات ۹ الی ۱۲ صبح و یا ۱۷٫۳۰ الی ۲۰٫۳۰ بعد از ظهر برگزار کنید. کتاب American English File 3 (Second Edition) در یک ترم ۴ هفته ای کامل می شود.

اگر کلاس آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط Intermediate را به صورت فوق فشرده بگذرانید تا رسیدن به سطح پیشرفته Book 5 تنها ۲ ترم دیگر یا دو ماه زمان لازم دارید. اگرچه شما می توانید با گذراندن کتاب Book 4 در کلاس های آیلتس ، تافل و یا PTE شرکت کنید.

کلاس های ۳ روز در هفته گروهی (نیمه فشرده)

اگر نمی توانید کلاس های فوق فشرده را در برنامه تان جای دهید، گزینه بعدی کلاس های ۳ روز در هفته می باشد. این کلاس ها در روزهای زوج (شنبه-دوشنبه-چهارشنبه) برگزار می شود. هر جلسه در این کلاس ها ۹۰ دقیقه طول می کشد و زبان آموزان می توانند کتاب American English File 3 (Second Edition) را در ۳ ترم تمام کنند که هر ترم ۵ هفته زمان می برد و کل دوره سه ماه و نیم طول می کشد.

در کلاس های سه روز در هفته (نیمه فشرده) از سطح کتاب ۳ تا رسیدن به سطح پیشرفته در مکالمه زبان انگلیسی Book 5 شش ترم زمان لازم دارید که حدود ۸ ماه طول می کشد. اگرچه بعد از کتاب شماره ۴ یعنی ۳ ترم می توانید در دوره های آیلتس، تافل و یا PTE شرکت کنید.

کلاس های دور روز در هفته گروهی (عادی)

کلاس های دو روز در هفته در روزهای یکشنبه-سه شنبه در جلسات ۹۰ دقیقه ای برگزار می شوند. کتاب American English File 3 (Second Edition) در ۳ ترم به اتمام می رسد که هر ترم ۷ هفته زمان می برد. بنابراین کل کتاب در پنج ماه و نیم کامل می شود.

از سطح کتاب ۳ تا اتمام سطح پیشرفته ۶ ترم برگزار یم شود که حدود ۱۱ ماه طول می کشد. اگر چه شما می تواند تنها پس از گذراندن سه ترم در کلاس های آزمون های بین المللی مثل آیلتس و تافل شرکت کنید.

کلاس های تک روز آخر هفته گروهی (عادی)

کلاس های آخر هفته در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای و در روزهای پنجشنبه و یا جمعه برگزار می شوند. هر ترم در این کلاس ها ۷ هفته طول می کشد و کتاب در سه ترم یعنی حدود ۵٫۵ ماه کامل می شود.

در این کلاس ها از سطح متوسط (Book 3) تا رسیدن به سطح پیشرفته ۶ ترم زمان لازم دارید که ۱۱ ماه طول می شکد . اگرچه شما بعد از گذراندن ۳ ترم یعنی کامل کردن کتاب ۴ می توانید در آزمون های بین المللی شرکت کنید.

کلاس های خصوصی

این کلاس ها برای کسانی که می خواهند در مدت زمانی محدود نتیجه بسیار خوبی کسب کنند بسیار مناسب است. زمان و روزهای برگزاری و حتی محل (آموزشگاه یا محل مورد نظر زبان آموز) برگزاری کلاس توسط زبان آموز انتخاب می شود. جلسات کلاس خصوصی ۹۰ دقیقه ای می باشند و شما می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را کسب کنید.

برای شروع تعیین سطح زبان انگلیسی کیک کنید.