کلاس آموزش زبان چینی سطح مقدماتی A2

زبان :
چینی
سطح :
مقدماتی
فشردگی (روزهای کلاس) :
عادی (2 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
مکالمه

بعد از گذراندن سطح مبتدی زبان چینی، زبان آموزان می توانند در کلاس آموزش زبان چینی سطح مقدماتی A2 شرکت کنند. در این کلاس ها نیز از کتاب های ۳۰۱ Conversational Chinese استفاده می شود. شما در کلاس های زبان چینی علاوه بر فراگیری مکالمه زبان چینی به سیستم نوشتار زبان چینی Pinyin هم آشنا می شوید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این کلاس ها را به صورت های مختلفی برگزار می کند. می توانید در ادامه انواع این کلاس ها را ببنید و هر کدام که به شرایط شما نزدیک تر است انتخاب کنید.

کلاس آموزش زبان چینی مقدماتی A2 دو روز در هفته گروهی

کلاس های دو روز در هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار می شوند. هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد. هر ترم در این کلاس ها ۵ هفته زمان می برد. این کلاس ها بسیار منظم بوده و زبان اموزان می توانند بعد از پایان یافتن ساعات کاری خود در این کلاس ها شرکت کنند.

کلاس های آموزش زبان چینی مقدماتی A2 تک روز آخر هفته گروهی

گزینه ی دیگری که زبان آموزان چینی در اختیار دارند کلاس های تک روز آخر هفته می باشد. این کلاس ها در روزهای پنجشنبه و یا جمعه برگزار می شوند و هر جلسه ۱۸۰ دقیقه می باشد. هر ترم در این سیستم ۵ هفته زمان می برد. این کلاس ها برای کسانی که مشغله زیادی دارند و نمی توانند در روزهای داخل هفته در کلاس ها شرکت کنند بسیار مناسب هستتند.