کلاس آموزش زبان آلمانی مبتدی A1

زبان :
آلمانی
سطح :
مبتدی
فشردگی (روزهای کلاس) :
نیمه فشرده (3 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمکالمهمهاجرت
منابع آموزش زبان ایتالیایی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در ایران کلاس آموزش زبان آلمانی مبتدی A1 را با اساتید بسیار مجرب برای مقاصد مختلف به زبان آموزان آموزش می دهد. سطح A1 زبان آلمانی بر اساس کتاب Menschen برگزار می شود که به روزترین متد آموزش زبان آلمانی در ایران و جهان است و منبع اصلی برای آزمون های سفارت های آلمان و اتریش می باشد. سطح A1 در دو کتاب Menschen A1.1 و Menschen A1.2 کامل می شود.

با کتاب Menschen A1 بیشتر آشنا شوید:

به جرات می توان گفت کتاب Menschen A1 تمامی نکاتی که شما به عنوان یک زبان آموز مبتدی زبان آلمانی نیاز دارید در بر دارد. این کتاب که توسط انتشارات Hueber به چاپ رسیده است به عنوان منبع اصلی زبان آلمانی به زبان آموزان معرفی شده است. هر چهار مهارت اصلی زبان آلمانی یعنی مهارت گفتاری، نوشتاری، شنیداری و خواندن به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن ارتقا می یابد. سطح A1 در کتاب Menschen در دو کتاب آورده می شود که A1.1 و A1.2 نامیده می شوند.

کلاس آموزش زبان آلمانی فشرده گروهی مبتدی A1

این کلاس ها سه روز در هفته (شنبه – دوشنبه – چهارشنبه) در جلسات ۹۰ دقیقه ای برگزار می شوند. در این سیستم کلاسی هر ترم ۴ هفته زمان می برد و کل سطح A1 (یعنی کتاب های Menschen A1.1 و Menschen A1.2) در ۴ ترم کامل می شوند. در کلاس های گروهی این کلاس ها سریع ترین کلاس های ممکن هستند و زبان آموزان می توانند خود را برای اهداف متفاوتی همانند مهاجرت ویا تحصیل و یا مکالمه زبان آلمانی اماده کنند.

کلاس آموزش زبان آلمانی مبتدی A1 تک روز آخر هفته (عادی)

کلاس آموزش زبان آلمانی مبتدی را می توانید به صورت تک روز آخر هفته (پنجشنبه یا جمعه) در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای برگزار کنید. هر ترم ۶ هفته زمان می برد و کل سطح A1 (یعنی کتاب Menschen A1.1 و Menschen A1.2) در ۴ ترم برگزار می شود. این نوع از کلاس های گروهی آموزش زبان آلمانی از سرعت مناسبی برخوردار است و برای زبان اموزانی که چندان نیاز به دوره های فشرده و سریع ندارند بسیار مناسب است.

کلاس خصوصی آموزش زبان آلمانی مبتدی A1

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش زبان آلمانی سطح مبتدی را به صورت خصوصی نیز برگزار می کند. کلاس های خصوصی زبان آلمانی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند. هر جلسه کلاس خصوصی ۹۰ دقیقه می باشد و زبان آموز می تواند در روزها و ساعات مورد نظر خود به تشکیل کلاس اقدام کنند. کلاس های خصوصی زبان آلمانی فشرده ترین و سریع ترین راه برای یادگیری زبان آلمانی است و کسانی که می خواهند در مدت زمانی بسیار کم به سطح مورد نظر زبان آلمانی برسند می توانند کلاس خصوصی آموزش زبان آلمانی را انتخاب کنند.