کلاس آموزش آیلتس IELTS

زبان :
انگلیسی
سطح :
قبل از متوسط Pre-Intermediateمتوسطبالاتر از متوسط Upper-Intermediateپیشرفته Advanced
فشردگی (روزهای کلاس) :
فوق فشرده (5 روز در هفته)نیمه فشرده (3 روز در هفته)
نوع کلاس :
گروهینیمه خصوصیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمهاجرت

راهنمای انتخاب کلاس آموزش آیلتس IELTS

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش آیلتس IELTS خود را به صورت های مختلفی برگزار می کند. شما می توانید هر کدام از این کلاس های آموزش آیلتس IELTS را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزان آزمون آزمایشی آیلتس و آموزش تضمینی آیلتس را با ارائه برنامه مناسب به زبان آموزان انجام می دهد. انواع آزمون های آیلتس یعنی آیلتس جنرال IELTS General ، آیلتس آکادمیک IELTS Academic ، آیلتس لایف اسکیلز IELTS Life Skills و آیلتس مخصوص مهاجرت به انگلیس IELTS UKVI در کلاس های آیلتس ما آموزش داده می شوند.

کلاس آیلتس
کلاس آیلتس

شما در کلاس آموزش آیلتس IELTS موسسه زبان ایران آکسفورد تمام استراتژی ها و تکنیک ها برای موفقیت در آزمون آیلتس را علاوه بر کار بر روی انگلیسی عمومی تجربه خواهید کرد. برنامه ریزی دقیق، داشتن اساتید فوق حرفه ای، تضمین نمره، آزمون های آزمایشی و مدون به همراه مشاوره تحصیلی و مهاجرتی رایگان برای زبان امزوان شما را به صورت کامل برای کسب نمره مورد نظر خود آماده می کند.

شما می توانید آموزش آیلتس را در کلاس های مختلف در موسسه زبان ایران آکسفورد تجربه کنید. در زیر انواع کلاس ها را با توضیحاتی از انها می توانید ببنید.

کلاس آیلتس IELTS گروهی

کلاس آموزش آیلتس IELTS گروهی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در ۴ ترم برگزار می شود. کل این ۴ ترم در سه ماه و نیم به اتمام می رسد. شما می توانید در روزه های شنبه – دوشنبه – چهارشنبه (زوج) در جلسات ۹۰ دقیقه ای در این کلاس ها حضور داشته باشید. هم چنین امکان شرکت در کلاس های گروهی آیلتس در آخر هفته ها (پنجشنبه و جمعه) و جلسات ۱۸۰ دقیقه ای نیز وجود دارد. البته باید توجه داشته باشید پیش نیاز برای شرکت در کلاس های گروهی آیلتس حداقل سطح Upper-Intermediate می باشد.

برای اطمینان از اینکه سطح شما برای کلاس آیلتس گروهی مناسب است باید تعیین سطح شوید. شما می توانید به صورت حضوری تعیین سطح شوید و یا تعیین سطح آنلاین ما را انتخاب کنید. (البته در صورتی که کتاب American English File 4 (Second Edition) را در موسسه زبان ایران آکسفورد گذرانده باشید نیازی به تعیین سطح ندارید.)

کلاس های فوق فشرده آیلتس تضمینی ILETS Crash Course

این کلاس ها در ۵ روز در هفته ( شنبه الی چهارشنبه) و به مدت ۲ ماه در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای صبح ها ساعت ۹ الی ۱۲ یا بعد از ظهر ها ۱۷٫۳۰ الی ۲۰٫۳۰ برگزار می شوند. این کلاس ها ضمانت نامه کتبی دارند و در صورت عدم کسب نمره آیلتس وجه به زبان آموز عودت داده می شود. و هم چنین آزمون آزمایشی رایگان را نیز شامل می شوند.

سرعت بالای این کلاس ها و ارائه تضمین و تعداد افراد محدود در کلاس (نیمه خصوصی) از مزایایی است که تنها آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در اختیار شما قرار می دهد. اگر باید در کمتر از ۲ ماه به نمره مورد نظر آیلتس خود برسید می توان گفت بهترین نتیجه را باید از این نوع کلاس ها انتظار داشته باشید.

کلاس های خصوصی آیلتس IELTS تضمینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش آیلتس را در کلاس های خصوصی نیز برگزار می کند. این کلاس ها از سطح زبان آموز شروع شده و بسته به نمره مورد نظر زبان آموز تعداد جلسه مشخص می شود. در کلاس های خصوصی نمره مورد نظر زبان آموز تضمین شده و در صورتی که زبان آموز موفق به کسب نمره نشود هزینه پرداختی زبان آموز عودت داده خواهد شد. این کلاس ها نیز بسیار سری و فشرده هستند و برای افرادی که محدودیت زمانی دارند بسیار مناسب اند.

ساعت برگزاری کلاس، روزهای برگزاری کلاس و هم چنین تعداد جلسات برگزاری کلاس توسط زبان آموز مشخص می شود و مشاوره کاملا رایگان به همراه پشتیبانی مدوام در این نوع از کلاس ها انجام می شوند.