کلاس آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی A2

زبان :
آلمانی
سطح :
مقدماتی
فشردگی (روزهای کلاس) :
نیمه فشرده (3 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمکالمهمهاجرت

بعد از گذراندن سطح A1 می توانید در کلاس های آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی A2 شرکت کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سطح A2 زبان آلمانی را با کتاب Menschen A2 برگزار می کند. این کتاب که توسط انتشارات hueber نوشته شده است جدیدترین متد آموزش زبان آلمانی می باشد که با سرعتی بالا مکالمه زبان المانی را در زبان اموزان تقویت می کند. سطح A2 با متد آموزشی Menschen در دو کتاب پوشش داده شده است که Menschen A2.1 و Menschen A2.2 می باشند.

با کتاب های Mesnschen A2 بیشتر آشنا شوید:

برای سطح A2 دو کتاب Mesnchen وجود دارد. این کتابها به همراه CD های صوتی می باشد که لهجه زبان آلمانی را به همراه تلفظ صحیح آموزش می دهد. مکالمه های این کتاب بر اساس سطح زبان آموز تهیه شده است. کتاب Menschen می تواند زبان اموزان را برای آزمون های مختلف زبان المانی همانند آزمون سفارت ، آزمون ZD و حتی آزمون سفارت اتریش آماده کند. کتاب Menschen A2 هر چهار مهارت اصلی زبان آموزان را ارتقا خواهد داد.

کلاس آموزش زبان آلمانی نیمه فشرده گروهی مقدماتی A2

کلاس های فشرده برای سطح A2 در روزهای شنبه – دوشنبه – چهارشنبه (روزهای زوج) و جلسات ۹۰ دقیقه ای برگزار می شود.هر ترم ۴ هفته طول می کشد و کتاب Menschen A2.1 در دو ترم و کتاب Menschen A2.2 در دو ترم کامل می شود. بنابراین کل سطح A2 در ۴ ترم تمام می شود که ۴ ماه زمان لازم دارد.

اگر شما هم دوست دارید سریع و به صورت فشرده سطح A2 خود را در زبان المانی تمام کنید بهترین گزینه برایتان همین کلاس ها هستند.

کلاس آموزش زبان آلمانی مقدماتی A2 تک روز اخر هفته (عادی)

این کلاس ها در روزهای آخر هفته (پنجشنبه یا جمعه) در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای برگزار می شوند. هر ترم ۶ هفته طول می کشد و برای کامل کردن سطح A2 به ۴ ترم نیاز است که شش ماه زمان لازم دارد.

اگر شما به دنبال دوره های هستید که روزهای داخل هفته شما را در گیر نکند و در عین حال از سرعت مناسبی برخوردار باشد این دوره ها برایتان عالی هستند.

کلاس های خصوصی آموزش زبان آلمانی مقدماتی A2

اگر نمی توانید در کلاس ها گروهی شرکت کنید و یا نیاز دارید این سطح را بسیار سریع تر از کلاس گروهی بگذرانید، کلاس های خصوصی بهترین گزینه هستند. در این کلاس ها روزهای برگزاری و ساعات برگزاری منعطف است و زبان آموز آنها را انتخاب می کند. هم چنین آموزش انفرادی باعث می شود این سطح را بسیار سریع تر بگذرانید و نتیجه بسیار بهتری بگیرید. هر جلسه در این نوع کلاس ۹۰ دقیقه می باشد و زبان اموز حتی می تواند کلاس ها را به صورت خصوصی در منزل و یا محل کار خود نیز داشته باشد.