کلاس آموزش PTE

زبان :
انگلیسی
سطح :
مبتدیمقدماتیقبل از متوسط Pre-Intermediateمتوسطبالاتر از متوسط Upper-Intermediateپیشرفته Advanced
فشردگی (روزهای کلاس) :
فوق فشرده (5 روز در هفته)
نوع کلاس :
نیمه خصوصیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمهاجرت
زبان ایتالیایی تا چه حد محبوب است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین برگزار کننده کلاس آموزش PTE در ایران می باشد و با تکیه بر همین تجربه اساتید مجرب و دوره های بسیار مفید و کاربردی را به زبان آموزان ارائه می دهد. داوطلبینی که نیاز به آزمون PTE دارند معمولا قصد مهاجرت دارند و به صورت عمده کشور مقصدشان استرالیا است. آزمون پی تی ای از انجا که آزمون Computer Based می باشد باید توسط کسانی آموزش داده شود که بسیار به روز هستند و در جریان آخرین تغییرات این آزمون می باشند. ما در دوره های آموزش PTE در کوتاه ترین زمان شما را برای کسب موفقیت در آزمون PTE آماده می کنیم.

کلاس های PTE به دو صورت زیر برگزار می شوند. شما می توانید هر کدام از این دوره ها را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

کلاس آموزش PTE Crash Course فوق فشرده تضمینی

کلاس های فوق فشرده PTE Crash Courrse در روز های شنبه الی ۴ شنبه (پنج روز در هفته) و در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای برگزار می شوند. این کلاس ها صبح ها ساعت ۹ الی ۱۲ و یا بعد از ظهر ها ساعت ۱۷٫۳۰ الی ۲۰٫۳۰ برگزار می شوند. کل دوره در ۲ ماه به اتمام می رسد و از این نظر سریع ترین دوره آموزش PTE می باشد. در این کلاس ها نمره مورد نظر زبان اموز تضمین می شود و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر وجه پرداختی زبان آموز عودت داده می شود.

کلاس های PTE Crash Course مزایای بسیار زیادی دارند. از جمله پشتیبانی و مشاوره رایگان در طی دوره، ارائه تضمین نمهر به صورت کتبی ، تعداد افراد محدود در کلاس (نیمه خصوصی) و هم چنین فوق سریع بودن دوره برای کسانی که نیاز به پیشرفت سریع دانرد بسیار موثر است.

کلاس آموزش PTE به صورت خصوصی

کسانی که نمی توانند در کلاس های فوق فشرده شرکت کنند، می توانند کلاس های خصوصی PTE را داشته باشند. در این کلاس ها زبان آموز با یک استاد بسیار مجرب شروع به آموزش PTE می کند. داوطلب می تواند روزها و ساعات برگزاری دوره را انتخاب کند و هم چنین تشمین نمره PTE هم به داوطلب اعطا می شود.

کلاس های خصوصی PTE باداشتن مزایای پشتیبانی رایگان، تضمین کتبی نمره PTE، انتخاب ساعات و روزهای کلاس و سرعت بالای کلاس با بیشترین انعطاف پذیری می تواند داوطلب را برای آزمون آماده کند.