دانلود پیش بینی سوالات PTE نوامبر ۲۰۱۹

سوالات PTE برای داوطلبین بسیار اهمیت دارد. دلیل این اهمیت این است که نمونه سوالات بسیار محرمانه می باشد و معمولا چاپ نمی شوند. پس بهترین گزینه سوالاتی است که بر اساس تجربه افراد مختلف از آزمون ها پیش بینی می شوند. این پیش بینی PTE معمولا به صورت ماهانه انجام می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این امکان را به شما می دهد که به راحتی آخرین پیش بینی سوالات PTE را بر اساس نظرات داوطلبین گذشته و Template های مختلف به دست آورید.

دانلود پیش بینی سوالات PTE نوامبر 2019
دانلود پیش بینی سوالات PTE نوامبر ۲۰۱۹

دانلود پیش بینی سوالات PTE نوامبر ۲۰۱۹ چرا مهم است؟

شما با داشتن هر پیش بینی سوال دو مزیت را بدست خواهید آورد:

  • این سوالات به احتمال بسیار زیاد در نزدیک ترین آزمون ها یعنی ماه دسامبر ۲۰۱۹ و آزمون های سال ۲۰۲۰ و سال های بعد تکرار خواهند شد.
  • شما می توانید به عنوان نمونه سوال های بسیار معتبر و رایگان آنها را در اختیار داشته باشید.

آیا پیش بینی سوالات PTE دقیق هستند؟

می توان گفت که با ضریب بسیار بالا پیش بینی سوالات PTE نوامبر ۲۰۱۹ بسیار معتبر هستند. تمامی مهارت های ازمون PTE و همه نمونه سوالات همانند Read Aloud, repeat Sentence, Describe Image, Re-order sentences, multiple choice, highlight incorrect words و… به صورت تخصصی به همراه جواب ها در این PDF آورده شده است.

هم چنین در کنار هر سوالا ضریب تکرار سوال در آزمون های گذشته آورده شد است تا بتوانید بیشتر با سوالات مهم آشنا شوید.

به صورت مثال این سوال را ببینید:

Read Aloud | Repeat Rate: 36%

در کنار این اطلاعات همچنین به شما گفته می شود که چه استراتژی های دیگری برای جواب دادن به این سوالات نیاز است. در کنار برخی سوالات تاریخی که این سوالات در آزمون های گذشته آمده است آورده شده است. به شما پیشنهاد می دهیم حتما تمامی این اطلاعات را با دقت بخوانید و از انها استفاده کنیم. همانطور که می دانیم بسیار از سوالات در آزمون PTE تکراری هستند و همین مسئله شانس شما را برای رسیدن به نمره بالای ۶۵ و ۷۹ بیشتر می کند.

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.