تسلط به زبان انگلیسی

تسلط به زبان انگلیسی
اگر به لغت نامه ها مراجعه کنید و به دنبال معنی تسلط بگردید حتما خواهید فهمید که وقتی شما بر چیزی تسلط دارید می توانی آن را کنترل کنید. یعنی نه تنها بر تمام ابعاد آن واقفید بلکه برای اهداف خود به راحتی از آن بهره می برید. چگونه بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشیم ؟ این سوال شاید آرزوی بسیاری باشد اما برای اینکه بگویید تسلط به زبان انگلیسی یا زبان فرانسه یا هر زبان دیگری دارید کار چندان آسانی پیش رو ندارید. شاید کسانی که در حال حاضر به تسلط به زبان انگلیسی دارند به گذشته خود نگاه کنند روز های سختی را به شما یاد آور می شوند که برای هدفشان زحمت کشیدند.
خبر خوب این است که امروزه روش های تسلط به زبان انگلیسی بسیار پیشرفت کرده و آن را بسیار آسان تر کرده است. اما باید بدانید که این راه ها آنقدر ها هم که گفته می شود کوتاه و بی اساس نیستند.

تسلط به زبان انگلیسی
تسلط به زبان انگلیسی

متاسفانه امروزه از آنجا که بسیاری برای تسلط به زبان انگلیسی حاضرند هزینه های زیادی بپردازند روش هایی را معرفی می کنند که برخی اوقات بسیار غیر علمی است. شاید شما هم شنیده باشید : ” یادگیری انگلیسی در خواب ” ” آموزش زبان در چند روز ” ” آموزش زبان فقط با سی دی ” و … بهتر است کمی منطقی باشید و فریب نخورید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای شما یادگیری علمی زبان و تسلط به زبان انگلیسی را تعریف می کند.
مکالمه صحیح
مکالمه زبان انگلیسی بسیار مهم است. شما باید بشنوید و خوب منظورتان را بیان کنید. این مسئله نیاز به زمان دارد. پس باید به خودتان زمان بدهید و البته بشنوید و صحبت کنید. باید آنقدر به انگلیسی مسلط شوید که به هیچ وجه شک و یا ترس از استفاده از آن نداشته باشید.
انگلیسی برای همه اهداف
اگر فقط می توانید در فرودگاه وو یا رستووران و یا تاکسی انگلیسی صحبت کنید ، پس تقریبا چیزی نمی دانید. شما باید بتوانید حتی از زبان انگلیسی خود برای نشاندن یک سفینه فضایی بر روی کره ماه به راحتی استفاده کنید.
تسلط یعنی اعتماد به نفس
وقتی می توانید بگوید که تسلط به زبان انگلیسی دارید که بدون هیچ ترسی سرتان را بالا بگیرید و منظورتان را بگوویید. دیگران باید نظرات شما را نقد کنند نه سطح زبان انگلیسی شما را و این یعنی اعتماد به نفس.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی در ایران است. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ تماس بگیرید.