یک معلم خصوصی خوب زبان پیدا کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چرا باید یک معلم خصوصی خوب زبان پیدا کنید . در زیر دلایل و نحوه پیدا کردن یک مدرس زبان خوب را می بینید.

اما چرا می بایست یک معلم خصوصی خوب زبان پیدا کنید :

یک معلم خصوصی خوب زبان پیدا کنید
یک معلم خصوصی خوب زبان پیدا کنید

یکی از سریع ترین روش های بالا بردن معلومات زبان مقصد خود این است که در واقع به آن زبان صحبت کنید. صحبت با خود یک شروع خوب است اما واقعاً کافی نیست. شما باید در ارتباطی واقعی از زبان مقصد استفاده کنید. و روشی بهتر از داشتن یک معلم خصوصی زبان نیست.
یک کلاس زبان خوب مانند این کار می کند: بیایید مجسم کنیم که شما یک انگلیسی زبان هستید که می خواهید معلومات آلمانی خود را بالا ببرید. شما باید به دنبال یک شخص آلمانی بگردید که می خواهد معلومات انگلیسی خود را بالا ببرد. پس شما زبان ها را مبادله می کنید، انگلیسی شما در مقابل آلمانی او. این یک معامله ی دو سر بّرد است! (و رایگان است!)
تعدادی وبسایت وجود دارد که صرف نظر از زبان مقصد خود، دنبال معلم خصوصی زبان گشتن را خیلی راحت می کند. Conversation Exchange  و Easy Language Exchange را بررسی کنید.
شما در وبسایت می توانید از ویدئو چت استفاده کنید یا از طریق اسکایپ با معلم خصوصی زبان خود صحبت کنید. طبیعت تعاملی این تجربه برای شخصی که در حال تلاش برای احیای یک زبان است، باارزش است. مدرس خصوصی شما می تواند از طریق نشان دادن بازخوردی سریع به مهارت های مکالمه ای تان به شما کمک کند و همچنین می تواند به سؤالات تردید گونه درباره ی استفاده ی زبان جواب دهد.
اگر شما می خواهید گامی فراتر بگذارید، و با پول خرج کردن مشکلی ندارید، می توانید به سراغ تدریس خصوصی آنلاین بروید. اغلب به آن گرانی که به نظر می رسد، نیست، به علاوه مزایای دروس شخصی و هدفمند را دارد. آیا امتحانات آنلاینی را که قبلاً دادید، به یاد دارید؟ شما می­توانید دروس خود را به خصوص به آن موضوعاتی سوق دهید که متوجه شده اید مستلزم تمرین هستند.
سایت Verbling سایتی باحال برای چک کردن است. این پایگاه یادگیری زبان آنلاین، ارتباط شما را با معلمان خصوصی بومی برقرار می کند- شما می توانید در بین هزاران پروفایل بگردید تا معلمی خصوصی را پیدا کنید که با سبک و اهداف یادگیری شما مطابقت داشته باشد. به علاوه، خود تدریس خصوصی دوستانه، محاوره ای و مورد علاقه ی کاربران است. شما با اپلیکیشن مخصوص چت کردن Verbling از ویدئو چت در کامپیوتر یا دستگاه مورد علاقه ی خود استفاده خواهید کرد.