زبان فرانسه در مونترال

زبان فرانسه در مونترال
شهر مونترال Montreal بزرگترین شهر استان کبک کانادا و دومین شهر بزرگ در کانادا است و از نظر مساحت هشتمین شهر بزرگ در آمریکای شمالی است. زبان فرانسه در مونترال به عنوان زبان رسمی است و حدود ۵۹ % از جمعیت شهر مونترال به زبان فرانسه صحبت می کنند. زبان فرانسه در مونترال اهمیت بسیاری دارد و حدود ۵۶ % از جمعیت این شهر به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه صحبت می کنند. زبان فرانسه در مونترال تا آنجا اهمیت پیدا می کند که بدانید بعد از شهر پاریس شهر مونترال دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان در دنیا است.
اگر شما هم برای مهاجرت به این شهر کشور کانادا اقدام کرده اید و یا برای ادامه تحصیل در دانشگاه های شهر مونترال نیاز به یادگیری زبان فرانسه دارید می توانید در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید . مونترال را می توان بدون شک یکی از شهر های منحصر به فرد در سراسر دنیا دانست. مونترال دومین شهر شاد در دنیاست و این خوشحالی را می توان در همه جای این شهر پیدا کرد. این شهر با امنیت بسیار بالا و بسیار تمیز است و از نظر آموزشی نیز با داشتن ۴ دانشگاه و ۱۲ کالج برای ادامه تحصیل نیز شهری ایده آل است.
شهر مونترال یک شهر چهار فصل است. در تابستان ها با میانگین دمای ۲۶ سانتیگراد و ۵ – در زمستان ها شما می توانید به راحتی تغییر فصول را حس کنید. دوچرخه نیز در این شهر از جایگاه ویژه ای برخوردار است. مسیر های ویژه دوچرخه سواری در سراسر مونترال وجود دارند و شما با داشتن یک دوچرخه می توانید از بسیاری از هزینه های زندگی و حمل ونقل خود را کاهش دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زبان فرانسه در مونترال و شرکت در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.