نمونه آزمون GRE

دانلود نمونه آزمون GRE به صورت PDF

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون GRE می باشد. ما به زبان آموزانی که در دوره های آموزش آزمون GRE شرکت می کنند منابع آزمون GRE و نمونه آزمون GRE را به صورت رایگان در اختیارشان قرار می دهد و به همین دلیل زبان آموزان می توانند از بسیاری هزینه های اضافی دوری کنند و می توانند اعتماد به نفس لازم را برای این کار بدست آورند.

برای دانلود نمونه آزمون GRE کلیک کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همچنین آزمون های آزمایشی GRE را برگزار می کند و این آزمون را به صورت کاملا برابر با شرایط آزمون واقعی برگزار می کند و به همین دلیل می توان گفت که این نمره کسب شده توسط زبان آموز با نمره زبان آموز در آزمون اصلی GRE بسیار نزدیک می شود.

نمونه آزمون GRE آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کاملا رایگان می باشد و در اختیاز زبان آموزان قرار می گیرد. این نمونه آزمون GRE هر سه مهارت آزمون یعنی مهارت های  verbal Reasoning و  Quantitative Reasoning و Analytical Writing را شامل می شود. ما علاوه بر اینکه این آزمون ها را در اختیار زبان آموزان قرار می دهیم بلکه نکات آزمون GRE و هم چنین راهنمایی های که در کسب نمره بهتر کمکتان کند را به زبان آموزان ارائه می دهد.

GRE و دوره های آموزشی ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم چنین در آزمون GRE Subject نیز منابع لازم برای هر رشته را به رایگان در اختیار زبان آموز قرار می دهد.

با دوره های آموزش GRE موسسه ما ، کسب نمره عالی برای شما چندان دور از دسترس نیست. در بخش ریاضی آزمون GRE مدرسین تمامی تکنیک ها و دانش لازم برای این بخش را در اختیار زبان آموز قرار می دهند.

کسانی که می خواهند در دوره های آزمون GRE موسسه ما شرکت کنند می توانند با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرهمند شوید.