آموزشگاه زبان هندی

آموزشگاه زبان هندی
کشور هند را کشور ۷۲ ملت می دانند. این نکته در مورد زبان هندی هم کاملا صادق است. زبان هندی مثل کشور هند تلفیقی از زبان های مختلف است و به همین دلیل وقتی آن را می شنوید می توانید از هر زبانی یک کلمه بشنوید. آموزشگاه زبان هندی ایران آکسفورد به عنوان مرکز آموزش زبان هندی در ایران با استفاده از اساتید Native برای کسانی که نیاز به آشنایی و یادگیری زبان هندی دارند دوره های فشرده و تخصصی را برگزار می کند. اما در ابتدا بیایید به صورت علمی زبان هندی را تحلیل کنیم و ریشه آن را پیدا کنیم. پس تا انتها با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همراه باشید.

آموزشگاه زبان هندی
آموزشگاه زبان هندی

زبان هندی Hindi را می توان از زبان های Indo-Aryan دانست. البته اکثر زبان هایی که در شمال هند صحبت می شوند از ریشه Indo-Iranian هستند. جالب است که زبان فارسی در زبان هندی بسیار تاثیر گذار است. پس اگر در کلاس های آموزشگاه زبان هندی با کلمات فارسی زیادی برخوردید نباید زیاد تعجب کنید. زبان فارسی توسط سلسله غزنوی به مدت بیش از ۵۰۰ سال در دادگاه ها و محیط های هنری و فرهنگی استفاده می شده است و تا قرن نوزدهم که دولت انگلیس زبان انگلیسی را با زبان فارسی جا به جا کرد و کم کم سعی کرد کلمات هندی را با فارسی جابه جا کند و هم چنین خط فارسی – عربی جای خود را به خط هندی داد.
بیش از سه هزار سال تقابل زمانی مردم هند با زبان های فارسی ، هندی ،انگلیسی ، عربی ، تبتی ، اردو و پنجابی باعث شده که مردم این کشور ها تا حدودی بتوانند در آموزش زبان هندی و فهم متقابل همدیگر کار راحتی داشته باشند. پس اگر شما هم به دنبال آموزشگاه زبان هندی خوب هستید و هم چنین حضور در کلاس های آموزش زبان هندی در تهران برایتان امکان پذیر است می توانید با شماره های تلفن موسسه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.