چه‌طور طی ۳۰ روز از پس آزمون GRE بر بیاییم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان مرکز تخصصی آزمون GRE در ایران می باشد. اما چه‌طور طی ۳۰ روز از پس آزمون GRE بر بیاییم ؟ با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیریم. پس با ما همراه باشید.

آزمون GRE با آزمون Gmat متفاوت است. اگر Gamt لازم دارید بر روی آزمون GMAT کلیک کنید.

چه‌طور طی 30 روز از پس آزمون GRE بر بیاییم
چه‌طور طی ۳۰ روز از پس آزمون GRE بر بیاییم

ببینیم چه‌طور طی ۳۰ روز از پس آزمون GRE بر بیاییم :

GRE یکی از آزمون‌های الزامی است که دانش‌آموزان برای درس‌ خواندن در ایالات متحده‌ی آمریکا باید در آن شرکت کنند. از آن‌جا که کسب نمره‌ی خوب در آزمون GRE کار آسانی نیست، اخذ نمره‌ی خوب در این آزمون ضامن پذیرش شما در دانشگاه مربوطه نیست چون هر مؤسسه‌ای خواستار نمره‌ی GRE اجباری (مخصوصی) است که باید محقق شود. در این‌جا به فهرستی از استراتژی‌های آماده‌سازی برای برآمدن از عهده‌ی آزمون‌های GRE در مدت ۳۰ روز اشاره می‌کنیم:

۱) تمرین:

آموزش GRE نیاز به تمرین دارد. هر روز تمرین کنید، هر آزمون نمونه‌ای را که می‌توانید گیر بیاورید حل کنید تا دانش‌تان را افزایش دهید. محتوایی را خریداری کنید که برای شما مفید است و تلاش کنید هر موضوعی را برای استدلال پوشش دهید و تا حدّ ممکن پیش از روز آزمون، لغت بیاموزید.

۲) منظم بخوابید:

(خواب) برای استرس درمان خوبی است. برای ساعت‌های طولانی مطالعه نکنید و بی‌خیال وعده‌های غذایی نشوید. حداقل ۸ ساعت بخوابید تا ذهن‌تان بتواند ریلکس کند و تمام پتانسل خود را برای آماده‌سازی صرف کنید. این کار شما را از نظر جسمی و ذهنی سرحال نگاه می‌دارد.

۳) برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی کنید:

اگر می‌خواهید نمره‌ی بالایی بگیرید، برنامه‌ریزی مناسب الزامی است. هر روز موضوعی انتخاب کنید و تا آن‌جا که می‌توانید راجع به موضوعات مربوط به آن موضوع مطالعه کنید. به علاوه، قادر خواهید بود به طرزی مؤثر بیاموزید و احتمال اینکه چیزی را از دست بدهید کمتر است. برای بر آمدن از عهده‌ی GRE لازم است که سازماندهی داشته باشید.

۴) برای هیچ‌کاری زیاده‌روی نکنید

همزمان که وقت کمتری برای آزمون باقی مانده است بجای پرداختن به موضوعات جدید، خودتان را برای موضوعاتی آماده کنید که از قبل انجام داده‌اید. اقدام به کارهای هوشمندانه کنید، آزمون‌های شبیه‌سازی شده را انجام دهید که همه‌ی موضوعات را در بر می‌گیرند.

در آزمون‌تان موفق باشید.