سطح Intermediate یا متوسط زبان را چه طور بالا ببریم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب می خواهد به زبان آموزانی که در سطح Intermediate هستند نکاتی را ارائه دهد. می خواهیم ببینیم که سطح Intermediate یا متوسط زبان را چه طور بالا ببریم؟ پس اگر در این سطح هستید حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

سطح Intermediate یا متوسط زبان را چه طور بالا ببریم؟
سطح Intermediate یا متوسط زبان را چه طور بالا ببریم؟

اما سطح Intermediate یا متوسط زبان را چه طور بالا ببریم؟

یادگیری هر زبان مستلزم تمرین است – تمرین زیاد! اغلب، دانستن این که باید چه چیزی را تمرین کنید، سخت است. آیا باید یک ویدئو تماشا کنید؟ شاید، انجام چند آزمونک ایده ی خوبی باشد. البته، شما باید انگلیسی صحبت کردن با دوستان خود را امتحان کنید. همه ی این ها ایده هایی عالی هستند، اما ایجاد یک روتین هم مهم است. یک روتین به شما کمک خواهد کرد تا مطالعه ی انگلیسی را به یک عادت تبدیل کنید.

مهم است که هر روز در معرض حیطه های مختلف زیادی قرار بگیرید. با این حال، شما نباید تلاش کنید تا موضوعات مختلف خیلی زیادی را مطالعه کنید. این پیشنهادات مستلزم لیسنینگ و ریدینگ کوتاهی به عنوان مبنایی برای تمرین روزانه هستند. شما در حال تلاش برای یادگیری چیزهای خیلی زیادی هستید، پس سعی نکنید تا خیلی سریع در هر کدام از حیطه ها چیزهای زیادی را یاد بگیرید!

خیلی مهم است که دهان خود را حرکت داده و صحبت کنید! حتی اگر شما فقط با خودتان صحبت کنید. پنج دقیقه وقت بگذارید و بلند صحبت کنید (نه بی صدا). تلاش کنید تا فوری آن چه را که گوش کردید و خواندید، خلاصه کنید. می توانید این کار را انجام دهید؟ البته، اگر شما بتوانید این کار را به همراه یک دوست انجام دهید بهتر است. یک دوست پیدا کنید و چند روز در هفته با هم مطالعه کنید. شما می توانید با هم تمرین کنید.

همین است! به طور تقریبی ۴۵ دقیقه در روز، هر روز – یا حداقل چهار دفعه در هفته! اگر شما به انجام این کار ادامه دهید، از این که چه قدر زود زبان انگلیسی تان تقویت می شود، شگفت زده خواهید شد!

البته، روش های خیلی بیش تری برای تقویت زبان انگلیسی شما وجود دارد. با این حال، عادت کنید که حداقل چهار دفعه در هفته این تمرین های راحت را انجام دهید. وقتی شما سوالاتی دارید به این سایت بیایید و از منابع انگلیسی سطح متوسط یا از کتاب گرامر خود استفاده کنید. یک ویدئو را آنلاین تماشا کنید، تلاش کنید تا به هر روشی که می توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید – حتی اگر زبان خیلی سخت باشد.