چگونه آموزش رایگان زبان را شروع کنیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چگونه آموزش رایگان زبان را شروع کنیم و از آن لذت ببرید. پس با ما همراه باشید.

چگونه آموزش رایگان زبان را شروع کنیم
چگونه آموزش رایگان زبان را شروع کنیم

اما چگونه آموزش رایگان زبان را شروع کنیم ؟

  1. چه طور شروع کنیم…

قبل از هر چیز دیگر، مهم است که اجازه دهید تا گوش شما به صداها، لحن‌ها، لغات جدید و غیره عادت کند. به بیان دیگر، عادت کردن به زبان جدیدی که در حال یادگیری‌اش هستید. با گوش کردن به صحبت اشخاص بومی شروع کنید و به صداها و لغاتی که جملات را تشکیل می‌دهند، توجه کنید. همان طور که شما به زبان خود گوش می‌کنید، مفهوم مشابه به هر زبان خارجی جدید انتقال می‌یابد.

از قضا منابع رایگان زیادی در اینترنت در دسترس شما هستند، و من یوتیوب را بسیار پیشنهاد می‌کنم. چرا؟

یوتیوب، تقریبا برای هر زبانی ویدئوهای فراوانی دارد. ویدئوها به شما اجازه می دهند تا با تماشا و گوش کردن به گویشوران بومی واقعی، سریع به زبان عادت کنید. یوتیوب فقط به همین معطوف نمی شود، چون شما به راحتی کانال هایی را می‌یابید و دنبال می‌کنید که به طور مخصوص براییادگیری زبان درست شده اند. به محض این که شما .. کنید، به راحتی برای ویدئوهای جدید، به روز رسانی ها، یا لیست پخش به این کانال‌ها مراجعه می‌کنید.

۲- مهارت‌های لیسنینگ برای درک بهتر

جدای از اینکه برای آشنا شدن با آهنگ یک زبان به آن گوش می‌دهید، می‌توانید همچنین برای بهتر کردن درک مطلب گوش دهید. نمی‌توانید به رایگان سفر کنید اما می‌توانید محیط غوطه‌ور شدن در زبان را داخل خانه‌ی خود و بدون نیاز به جایی رفتن ایجاد کنید. اما چگونه؟ سه ابزار آنلاین مفید عبارتند از تلویزیون، فیلم‌ها و رادیو.

۳- مهارت‌های نوشتاری

یادگیری درست نوشتن زمان و تلاش می‌برد، مخصوصاً برای درک مناسب گرامر و نحو یک زبان خارجی. زبان‌های نوشتاری همچنین به شما کمک می کند تا همچون دایره واژگان، صرف کردن را نیز یاد بگیرید.

درحالیکه برخی وبسایت‌ها به تلویزیون داخلی و و بقیه به رادیوهای داخلی اختصاص یافته‌اند، یکسری از وبسایت‌ها دسترسی رایگان به روزنامه‌های سرتاسر دنیا را مهیّا کرده‌اند. برای مثال؟ سایت Newsmap.jp و newspapermap.com دو وبسایتی هستند که برای خواندن به زبانی خارجی مرتباً مورد استفاده قرار می‌گیرد.