مدرک IELTS

مدرک IELTS
پیدا کردن یک جای خالی در مراکز برگزاری آزمون آیلتس کار بسیار دشواری است. حدس اینکه چرا مدرک IELTS تا این حد مهم است برای شما نباید کار سختی باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان یک آموزشگاه زبان قدرتمند در حوزه آیلتس بیان می کند که بدون شک می توان آزمون آیلتس را در سال های اخیر بی رقیب دانست. اما اگر شما هم به دنبال مدرک آیلتس هستید بهتر است بدانید که چه مواردی در این مدرک ذکر می شود.

مدرک-IELTS
مدرک-IELTS

موارد مهمی که در مدرک IELTS
آیلتس وجود دارند عبارتند از :
مشخصات فردی شخص
نتایج آزمون که از ۰ تا ۹ تقسیم بندی شده اند و هر چه نمره به سمت ۹ برود نتیجه بهتری محسوب می شود.
کد های ممتحنین آیلتس در قسمت Writing و Speaking
مهر مرکز برگزار کننده آزمون آیلتس و مهر اعتبار کلی آیلتس
تاریخ اعتبار مدرک آیلتس که تا دو سال بعد از صادر شدن می باشد.
مدرک IELTS معمولا تا دو هفته بعد از آزمون به دست شما می رسد اما اگر مدت طولانی تری از این زمان گذشت و مدرک شما توسط اداره پست به دست شما نرسید حتما تا ۳ ماه بعد از شرکت در آزمون این مسئله را به مرکز اطلاع دهید. حتما به یاد داشته باشید که اگر بیشتر از سه ماه از زمان نرسیدن مدرک IELTS به شما بگذرد و دیر اطلاع دهید به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.
به یاد داشته باشید که مدرک IELTS مدرک معتبری است و باید سعی کنید تا از آن به خوبی محافظت کنید تا مورد سو استفاده قرار نگیرید.
اما نکته آخر اینکه شما باید هزینه ای حدود ۷۵۰۰۰۰۰ تومان بابت آزمون آیلتس بپردازید. در صورت نیاز به مدرک IELTS سعی کنید حتما آمادگی لازم را کسب کنید زیرا نداشتن آمادگی باعث از بین رفتن هزینه و زمان شما می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آمادگی آزمون آیلتس با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.