مدرک تافل

مدرک تافل
شما در برخی مواقع در زندگی خود شاید نیاز داشته باشید که سطح زبان انگلیسی خود را اثبات کنید. مدرک تافل زبان انگلیسی یکی از راه های شماست برای انجام این کار. البته این سوال که تافل بهتره یا آیلتس زیاد پرسیده شده و حتی در سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جواب این سوال داده شده اما در این بخش می خواهیم در مورد مدرک تافل اینترنتی یا TOEFL iBT صحبت کنیم و یک نمونه از مدرک تافل را برایتان به نمایش بگذاریم.

مدرک تافل
مدرک تافل

نمرات آزمون تافل ۱۰ روز بعد ار برگزاری آزمون تافل به صورت آنلاین برای زبان آموزان ارسال می شود. شما به Log in کردن در حساب خود در سایت ETS و وارد شدن به حسابتان در بخش View Scores می توانید به مدرک تافل خود دست پیدا کنید. شما می توانید در صورت اعلام درخواست خود یک کارنامه کاغذی و یا مدرک تافل بر روی کاغذ نیز دریافت کنید. مدرک تافل در صورت نیاز شما می تواند به ۴ مرکز رسمی ( مثلا دانشگاه مورد نظر شما ) ارسال شود.
اگر شما نیاز به مدرک های تافل بیشتری باشید می توانید با پرداخت هزینه ۱۹ $ برای هر مدرک تافل به آن دست پیدا کنید.
اگر در سر جلسه آزمون تافل برای مشکلات تکنیکی به وجود آمده باشد و شما بخوواهید اعتراض خود را اعلام کنید و در صورت اثبات در خوواست شما می توانید به رایگان یک بار دیگر در آزمون تافل iBT شرکت کنید.
اما اگر با شما در جلسه آزمون رفتار غیر قابل قبولی انجام شد می توانید با دادن ایمیل به ETS کار خود را پیگیری کنید.
همانطور که در نمونه مدرک تافل می بینید مطالب زیر در آن ارائه می شوند:
مشخصات فردی شما
نام مرکزی که در آن آزمون تافل را برگزار کرده اید.
نمرات بخش Reading به همراه تفسیر نمره شما
نمرات بخش Listening به همراه توضیح سطح شما
نمره بخش Speaking
نمره بخش Writing
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی تافل به همراه برگزاری آزمون تافل آزمایشی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آ:سفورد تماس بگیرید.