شغل های عجیبی با که یادگیری زبان بدست می آورید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به برخی از مشاغل اشاره می کند که شاید عجیب باشند ولی با آموزش زبان می توانید به آنها دست پیدا کنید. شغل های عجیبی با که یادگیری زبان بدست می آورید در زیر اشاره شده اند. پس به انها توجه کنید.

شغل های عجیبی با که یادگیری زبان بدست می آورید
شغل های عجیبی با که یادگیری زبان بدست می آورید

پس شغل های عجیبی با که یادگیری زبان بدست می آورید را با هم ببینیم

وقتی از مردم می‌پرسید که زبان‌ها چه شغل‌هایی را می‌توانند ارائه کنند، گستره‌ای از پاسخ‌ها را دریافت می‌کنید، اما اکثریت می‌گویند «معلم» یا «مترجم». و من فکر می‌کنم این تنها نیمی از نبرد است، وقتی نوبت تشویق جوانان برای یادگیری زبان می‌رسد- آن‌ها فکر می‌کنند «خب که چه بشود؟»

بنابراین وقتی با تعدادی از دانشجویان آکادمی لامبت کار کردیم تا تلاش کرده و تشویق‌شان کنیم که به یادگیری زبانشان ادامه دهند، ۱۰ شغلی را مطرح کردیم که اغلب افراد نمی‌دانند با دانستن زبان می‌توانند انجام دهند؛ با این منظور که تأکید کنیم بر روی مشاغل پرهیجان و فرصت‌های شغلی با ارزش که زبان‌ها می‌توانند ارائه کنند. این‌ها مشاغلی هستند که مشاورین ما ذر طول چند سال گذشته جمع‌آوری کرده‌اند (که بر اساس ترتیب خاصی هم نوشته نشده‌اند!)

  • آزمایش‌کننده‌ی بازی‌های ویدئویی- بازی کردن بازی‌های ویدئویی برای آزمایش اینکه لغات درست را در زبان درست می‌گویند.
  • مجری فروش جت‌های خصوصی- فروختن جت‌های خصوصی یا بخشی از امتیاز مالکیت آن‌ها به افراد بسیار پولدار در سرتاسر اروپا.
  • تحلیل‌گر فوتبال- تماشا و تحلیل آخرین مسابقات فوتبال اروپایی و تهیه‌ی گزارش برای شکست‌ها و موفقیت‌های تیم.
  • مدیر انتقالات بین‌المللی- کار کردن برای یک شرکت بین‌المللی بزرگ برای کمک به همکاران به منظور جابجایی آن‌ها از کشوری به کشور دیگر. شما ترتیب محل سکونت را می‌دهید، مدرسه و امکان تحصیل در صورت که بچه‌ای در کار باشد، نقل مکان و غیره.
  • مدیر فروش قایق‌های لوکس- فروش عضویت سالانه به افراد با سرمایه‌ی خیلی زیاد که می‌خواهند در کشتی تفریحی خود به مسافرت دور دنیا بروند.
  • مرتب کننده‌ی تور – مرتب کردن تور برای گروه‌های موسیقی پاپ در سرتاسر اروپا، سازمان‌دهی و رزرو کردن محل تشکیل کنسرت و مدیریت حمل و نقل.
  • ویراستار هنری- ویراستار و طراح یک مجله‌ی داخلی برای بانکی جهانی.
  • روزنامه‌نگار- پیدا کردن آخرین اخبار درباره‌ی جریان‌های مالی جهانی و ارائه‌ی گزارش اطلاعات آن برای یک مجله‌ی اقتصادی