آموزش زبان و جهانی شدن Globalization

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد انواع زبان های زنده دنیا را در کلاس های خود آموزش می دهد. ما به تفکر آموزش زبان و جهانی شدن Globalization واقعیت می دهیم و آن را یکی از فاکتور های مهم در قرن حاضر می دانیم. پس با ما همراه باشید.

آموزش زبان و جهانی شدن Globalization
آموزش زبان و جهانی شدن Globalization

اما آموزش زبان و جهانی شدن Globalization را ببنید:

تصور دنیایی عاری از زبانها مطمئناً خیلی سخت است به گونه ای این دنیای خیالی یک جهان ساکت محروم از ارتباطات و درک خواهد بود. به اندازه ی کافی خوب است، زبان هایی وجود دارند که روش هایی برای مبادله ی افکار و احساسات با دیگر افراد را فراهم می کند. همچنان زبان می تواند دلیل ورای درک در میان مردم باشد.

با وجود شباهت ویژگی های فردی در نژادهای مختلف، اکثر نژاد ها و افراد  زبان های متفاوت و خاصی دارند که اغلب منبع سوء تعبیری می شوند. برای مثال ارتباط یک فرد روس و یک چینی دشوار است و ممکن است زبان بدن آن و بالعکس بد تفسیر شود. از این رو برای پرهیز از سوء تعبیر، روس ها باید چینی بیاموزند و با دروس ابتدایی زبان چینی آشنایی داشته باشند.

از طریق روش جالب تر و آسانتر ممکن در یادگیری زبان چینی، احتمالا احساس وی نسبت به زبان چینی تغییر می کند.

موانع زبانی اغلب مجزا به نظر می رسیدند و افراد را از یکدیگر بیگانه می کردند. همچنین گاهی اوقات زبانها سبب تفکیک و گروه بندی هایی می شوند که مانع همزیستی مسالمت آمیز و تفاهم میان افراد ونژادهای مختلف می شود. سر انجام  در صورت آگاهی، برای مثال از زبان های مختلف، شما براحتی می توانید آن را بعنوان پل در نظر بگیرید- کانالی که از طریق آن درک حاصل می شود .به این دلیل، همیشه یادگیری یک زبان دوم را برای همزیستی مسالمت آمیز ارزشمند و  مفید می یابید خصوصا اگر بطور مکرر درگیر سفرهای بین المللی شوید. علاوه براین اگر از مهارتهای خارق العاده ی یادگیری آسان  دیگر زبان ها برخوردار هستید، پس از آن به شدت پیگیر شده و مانند دیگر افراد بسیار تحسین می شوید.

علاوه بر این با آغاز شبکه ی گسترده ی جهانی دنیا بسیار کوچک شده و به آهستگی تبدیل به دهکده ی جهانی می شود، در آن فاصله و بوسیله ی ارتباط سریع و حمل ونقل به سرعت پیوند ایجاد می شود. برای مثال شخصی در یک جزیره ی وسیع از اقیانوس آرام می تواند بلافاصله با افرادی که در اروپا قرار گرفته است ارتباط برقرار نماید. همچنین دوستی ها در میان افرادی که از یکدیگر دور هستند با وجود فاصله ی جغرافیایی به آسانی رونق یابد.

بعلاوه روند جهانی سازی تقاضا برای افرادی که افق و چشم انداز جهانی دارند به شدت افزایش می یابد و مطمئناً اگر شما در زبان های مختلف تبحر داشته باشید، چشم انداز شما در زندگی جهانی خواهد بود. لزوم یادگیری دیگر زبانها علاوه براین در میان افرادی که می خواهند جهانی باشند ضروری است و اگر شما یکی از این افراد هستید می توانید تا حد زیادی ارزش خود را به عنوان شخصی که در حال یادگیری زبان های مختلف است افزایش دهید.

صاحبان کسب و کار به مشکلات بالقوه مطرح شده بوسیله ی موانع زبانی توجه می کنند_اغلب از ایده ی گسترش به دیگر کشور ها که زبان ها و فرهنگ های متفاوتی دارند باز مانده است، برای کناره گیری از تفاوتهای موجود در فرهنگ ها و قوانین کسب وکار، موانع زبانی در واقع یک گرفتاری بزرگ در ایجاد و شکوفایی آرام یک کسب و کار در یک خاک خارجی است. برای غلبه بر این مانع زبانی، صاحبان کسب وکار گاهی اوقات  مترجم استخدام می کنند. همچنین گاهی این صاحبان کسب وکار حتی سعی می کنند اصول زبان بومی کشوری که کسب وکار خود را در آن ایجاد کرده اند را بیاموزند. اگر یک مرد یا زن در گسترش بین المللی جدی باشند از این رو مزیت های یادگیری تجارت چینی اساسی است.

تقاضا برای مترجمین و افراد دو زبانه رو به افزایش است و این تقاضا واقعا سبب جهش در تعداد مدارس زبانی و موسساتی که الزامات افرادی که می خواهند یک زبان دوم بیاموزند را فراهم می کند. علاوه براین افراد آنلاینی که تمایل دارند زبان دومی را بیاموزند می توانند سود فوری از تمرینات آنلاین بر هر یک از زبان های موجود در دنیا ببرند. مدرسان آنلاین علاوه بر این مبالغ پول بسیاری می گیرند و این بعلت رشد تقاضا برای یادگیری یک زبان دوم است. نهایتا جهانی شدن عملا در سالهای آتی ادامه خواهد داشت و همراه این جهانی شدن، تقاضا برای مدرسان آنلاین و موسسات زبان بطور مداوم افزایش می یابد.