مزایای اپلیکیشن های یادگیری زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مزایای اپلیکیشن های یادگیری زبان اشاره می کند که از تجربه اشخاصی می باشد که از آنها استفاده کرده اند. پس بییاید ببینیم چه مزایی در این برنامه ها وجود دارند.

مزایای اپلیکیشن های یادگیری زبان
مزایای اپلیکیشن های یادگیری زبان

از مزایای اپلیکیشن های یادگیری زبان بیشتر بدانید:

هر کجا و در هر زمان بیاموزید
من به شخصه عاشق این هستم که با استفاده از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان لغات را به آرامی در تختخواب خود قبل از خواب دوره کنم. من وقتی به سفر می‌روم، به تعدادی پادکست‌های اسپانیایی هم گوش می‌کنم و زمان به راحتی می گذرد! واضح است که با کتاب هم یادگیری زبان امکان‌پذیر است، اما وقتی از اپلیکیشن یادگیری زبان استفاده کنید لذت بخش‌تر است!

هرگز دوباره وقت را تلف نکنید
مزیت اپلیکیشن یادگیری زبان این است که همیشه همراهتان است. اغلب اوقات، وقتی زمان تلف می‌شود مانند منتظر قرار یا اتوبوس بودن، واقعاً اذیت کننده است یا حتی استرس‌آور.
ما با خود فکر می‌کنیم، ‘من علاوه بر مطالعه می‌توانم خیلی کارهای دیگری انجام دهم.’ با این حال، وقتی از یک اپلیکیشن یادگیری زبان استفاده می‌کنم، موقع انتظار خیلی حالت متفکرانه دارم. برای مثال روزی دیگر با شخصی قرار داشتم، اما من را یک ساعت منتظر نگه داشت. قبل از این که از اپلیکیشن یادگیری زبان استفاده کنم خیلی اذیت و حتی عصبانی می‌شدم، اما با استفاده از اپلیکیشن قادر بودم تا وقتم را بگذرانم و دیر رسیدن او اصلاً مرا اذیت نمی‌کرد، من این فرصت را داشتم تا دوره کنم و کمی بازی کنم، و موقعی که آن شخص رسید و جلسه‌ی درسی‌ام را به وقفه انداخت تقریباً مأیوس شده بودم‌.

چند رسانه‌ ای بودن و اثر متقابل داشتن، آن را سرگرم کننده‌تر می‌کند
روشی که شامل تصاویر، صدا و ویدئو است می تواند خیلی موثرتر و انگیزه دهنده باشد! به علاوه، شخص‌ می‌تواند فوری اصلاحات یا بازخورد دریافت کند. احتیاجی به منتظر ماندن برای اصلاح نیست.

مفرح است!
بله، موقع خوش گذشتن، یادگیری امکان پذیر است، بازیِ جدی نام دارد، و می‌تواند جالب هم باشد. شخص می‌تواند یک پازل جدولی یا بازی سرعتی را تصور کنم تا واژگانش را دوباره بررسی نماید یا حتی نقش بازی کردن برای وارد شرایط یا دیالوگ‌ها شدن.