آموزش زبان انگلیسی با متون جالب و سرگرم کننده

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به کسانی که قصد دارند از سال ۲۰۱۷ به بعد هدفشان را یادگیری زبان انگلیسی کنند آموزش زبان انگلیسی با متون جالب و سرگرم کننده را پیشنهاد می دهد. خواندن متن های مختلف در زبان انگلیسی آنقدر ها هم که فکر می کنید دشوار نیست. البته برای این کار فقط باید متن مورد نظر خود را از متونی انتخاب کنید که در دایره علایق شما قرار دارد. آموزش زبان انگلیسی با متون جالب و سرگرم کننده مزایایی برای شما خواهد داشت:

کلمات جدید را در این متن ها می بینید و انها را به ذهن می سپارید.

در متون مختلف با فرهنگ های متفاوت نیز آشنا می شوید.

سرگرم می شوید و برای ادامه کار انگیزه خواهید داشت.

آموزش زبان انگلیسی با متون جالب و سرگرم کننده
آموزش زبان انگلیسی با متون جالب و سرگرم کننده

ما به برخی از این منابع که ممکن است هر کدام برای شخصی در آموزش زبان انگلیسی با متون جالب و سرگرم کننده مناسب باشد اشاره می کنیم:

رمان های کلاسیک انگلیسی

آیا می دانید چرا به یک رمان کلاسیک می گویند. زیرا در طول زمان های طولانی محبوب بوده والان با اینکه قدیمی است همچنان زیبا است. رمان های کلاسیک می توانند برای تشنگان ادبیات و علاقه مندان به رمان و داستان بهترین گزینه باشند. برای ایکه کار شما را راحت تر کنیم برخی از مهم ترین آثار ادبی مناسب را به شما معرفی می کنیم:

Treasure Island اثر Robert Louis Stevenson

Wuthering Heights اثر Emily Bronte

The advanture of Tom sawyer اثر Mark Twain

The Call of the Wild اثر Jack London

Emma اثر Jane Austen

The Picture of Dorian Gra اثر Oscar Wilde

شعر

اگر شاعر مسلک هستید و دوست دارید در این فضا بیشتر به یادگیری زبان انگلیسی مشغول باشید هم گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. شاعرانی همانند Edgar Allan Poe, T.S Eliot, Emily Dickson را به شما پیشنها می دهیم.

فروم ها یا انجمن های اینترنتی

اگر به خواندن از هر نوعی علاقه دارید و بیشتر دوست دارید با زبان حال مردم آشنا شوید می توانید به فروم های مختلف سر بزنید.

OpenAL

Reddit

Yahoo Answer

در این وب سایت ها آنقدر مطلب وجود دارد که شاید اگر همین الان شروع کنید تا آخر عمرتان نتوانید همه مطالب آنها را بخوانید.