مذاکره به زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد Course های اصول و فنون مذاکره  به زبان انگلیسی را برگزار می کند. اگر شما هم دوست دارید مذاکره به زبان انگلیسی را تجربه کنید ، بهترین فرصت برای شما شرکت در این دوره هاست.

مذاکره به زبان انگلیسی
مذاکره به زبان انگلیسی

اگر دقت کنید اکثر مردم قیمت روی برچسب های قیمت را نمی پردازند بلکه حسابی چانه می زنند و قیمت را کم می کنند. از خرید یک کنسرو گرفته تا خرید موارد اولیه یک کارخانه پتروشیمی همیشه به مذاکره به زبان انگلیسی نیاز داشته است. به برخی از راهکار های مذاکره به زبان انگلیسی در زیر اشاره می کنیم تا بیشتر با مزیت های این دوره ها آشنا شوید.

با فرهنگ مذاکره بیشتر آشنا می شوید:

کشور های انگلیسی زبان معمولا دوست ندارند زیاد با آنها در مورد قیمت های تعیین شده بحث کنید. باید بیشتر در مورد شرایط و نحوه پرداخت صحبت کنید. این مباحث فرهنگی در مذاکرات بسیار مهم است.

محکم باشید.

اصول و فنون مذاکره به زبان انگلیسی بهش ما یاد داده می شود که Assertive باشید. با اعتماد به نفس باشید و نشان دهید برای قیمت و یا کیفیت کار خود ارزش قائلید. البته بد نیست برخی اوقات کمی از موضع خود کوتاه بیایید.

اصطلاحات کلیدی در مذاکره را بیاموزید.

What is the best price for this product?

It’s still too much. The highest I can go is…

اصطلاحاتی از این دست در مذاکره به زبان انگلیسی بسیار مهم هستند. باید همه انها را به یاد داشته باشید تا بتوانید در زمان مناسب کارت های خود را بازی کنید.

احساسات خود را کنترل کنید.

در مذاکره مهم ترین مسئله نشان ندادن احساسات خود است. نباید شخص مقابل بفهمد که ناراحتید یا خوشحال. افراد کم تجربه معمولا وقتی به قیمت مورد نظر خود می رسند بسیار خوشحال می شوند. انگلیسی زبان ها معمولا با دیدن این وضعیت سعی می کنند مذاکره را ادامه دهند تا قیمت پایین تر آورده شود و  یا امتیازات بیشتری گرفته شود.

برای شرکت در دوره های مذاکره به زبان انگلیسی با ما تماس بگیرید.