منابع رایگان آموزش زبان انگلیسی بریتانیایی British English

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به منابع رایگان آموزش زبان انگلیسی بریتانیایی British English اشاره می کند که دوستداران لهجه بریتانیایی با دیدن آنها مطمئنا بسیار خوشحال خواهد شد. پس حتما این منابع را چک نمایید.

منابع رایگان آموزش زبان انگلیسی بریتانیایی British English
منابع رایگان آموزش زبان انگلیسی بریتانیایی British English

پس منابع رایگان آموزش زبان انگلیسی بریتانیایی British English را با هم می بینیم:

منابع خیلی زیادی برای زبان‌آموزان انگلیسی در همه‌ی سطوح بر روی اینترنت وجود دارد. با اینحال اکثر آن‌ها به شما انگلیسی آمریکایی می‌آموزند. در زیر فهرستی از منابع را می‌یابید که به شما کمک می‌کنند پیش از سفر به لندن سرعت انگلیسی بریتانیایی خود را بالا ببرید.
BBC Learning English
BBC Learning English الان بیش از ۷۰ سال است که وجود دارد و این پورتال گستره‌ی وسیعی از محتوای گوناگون آموزشی را برای یادگیری انگلیسی بریتانیایی ارائه می‌کند. می‌توانید عبارات، لغات اخبار را یاد بگیرید، به پادکست‌ها گوش کنید و برای تجدید نظر در آنچه آموخته‌اید امتحان بدهید.
BBC educational World Service
بی‌بی‌سی آموزشی، اکثر برنامه‌هایش را در اینترنت به رایگان پخش می‌کند که همین باعث می‌شود منبعی عالی برای تمرین لیسنینگ باشد. این البته برای زبان‌آموز پیشرفته مناسب‌تر است که می‌خواهد خودش را با تلفظ مناسب انگلیسی بریتانیایی آشنا کند.
British Council Learn English
The British Council هم با پرتال یادگیری انگلیسی‌اش منبع فوق‌العاده‌ای برای زبان‌آموزان است. the British Council مانند سایت بی‌بی‌سی حق انتخاب گسترده‌ای از محتوای صوتی و ویدئویی، تمارین و بازی‌ها و همچنین موارد آماده‌سازی برای امتحان و قسمت‌های مخصوص برای نوجوانان و بچه‌ها فراهم می‌کند.
دیکشنری‌ها
نه تنها تفاوت‌هایی در تلفظ انگلیسی وجود دارد بلکه اغلب انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها از لغات مختلفی استفاده می‌کنند. بنابراین شما باید از یک دیکشنری انگلیسی بریتانیایی و فرهنگ جامع استفاده کنید. امروزه تمام ناشران معروف دیکشنری‌های آنلاین رایگان مانند کالینز، مک میلان و آکسفورد را در اختیار قرار می‌دهند.
یوتیوب
با کمی تحقیق شما معلمان خصوصی انگلیسی را هم پیدا خواهید کرد که دروس را به طور ویدئویی در یوتیوب آپلود می‌کنند. برای مثال، کریس وُرکمَن به طور مداوم دروس مربوط به تلفظ را در کانال یوتیوب خود آپلود می‌کند و وبلاگ جالبی هم دارد که شما می‌توانید موارد دیگری مانند توضیحات لغت به زبان عامیانه را بیاموزید..
یا واحد درسی مبتدیان را از english-online چک کنید. شما در این جا تعدادی از ویدئوهای یوتیوب، تمارین گرامر و دروس صوتی را پیدا می کنید.