آموزش آنلاین زبان انگلیسی ۲۰۲۰

آموزش زبان انگلیسی آنلاین در سال ۱۳۹۹

یادگیری زبان انگلیسی به صورت مجازی به یکی از بهترین روش ها برای زبان آموزان در امسال تبدیل شده است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد البته سیستم آموزش اینترنتی زبان را از چندین سال قبل داشته است و بسیاری از زبان اموزان در این سیستم توانسته اند به هدف خود برسند. اما امسال بسیاری از زبان اموزان تمایل بیشتری به کلاس های اینترنتی زبان انگلیسی داشته اند و نگرش مثبتی به آموزش آنلاین زبان انگلیسی پیدا کرده اند.

یکی از بهترین مزایای کلاس های آنلاین را در بحران ویروس کرونا شاهد بودیم. بسیاری از دانشگاه های معتبر دنیا همانند دانشگاه هاروارد و آکسفورد تمامی فعالیت های خود را به صورت آنلاین برگزار کردند. حتی در ایران آموزش آنلاین دانشگاه آزاد یکی از مواردی بود که در شرایط بحران Corona Virus توانست سیستم آموزش موفقی را تجربه کنند.

آموزشگاه آنلاین زبان
آموزشگاه آنلاین زبان

کلاس آنلاین زبان انگلیسی در ایران آکسفورد چه مزیت هایی دارد؟

کیفیت بسیار بالای آموزش به صورت مجازی

ما با سیستم آموزش انلاین خود یکی از با کیفیت ترین پلت فرم های ممکن را در اختیار زبان اموز قرار می دهیم. ارتباط تصویری با کیفیت و مداوم بدون قطعی با استفاده از سرور های مخصوص موسسه کمک بسیار زیادی با یک ارتباط خوب بین استاد و زبان اموز منجر می شود.

دو جلسه آموزش رایگان انگلیسی آنلاین برای بررسی کیفیت کلاس

ما با اطمینان امکان بررسی کلاس آنلاین را به داوطلب می دهیم. شما می توانید دو جلسه از کلاس به صورت رایگان استفاده کنید و در صورتی که از کیفیت کلاس یا سیستم و یا استاد راضی نبودیند آن را کنسل کنید.

تمرکز بر روی آموزش مکالمه زبان انگلیسی آنلاین

متد آموزشی موسسه زبان ایران آکسفورد کتاب های American English File 3rd edition هستند که بسیار بر روی مکالمه تمرکز دارد. در سیستم آنلاین هم استاد و دانشجو کاملا منطبق با سیستم حضوری کلاس را به جلو می برند و هیچ نکته ای از دست نخواهد رفت. تمرکز بالا روی مهارت های Listening و Speaking یک خصوصیت در این دوره ها می باشد.

آموزش آنلاین دوره های آیلتس، تافل و PTE

ما علاوه بر کلاس های مکالمه برای آن دسته از افرادی که نیاز به مدراک ایلتس و تافل و یا PTE دارند هم آموزش مجازی خواهیم داشت. این دوره ها با ضمانت نامه کتبی هستند و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر توسط داوطلب هزینه به داوطلب برگردانده خواهد شد.

برای دیدن شرایط کلاس آنلاین آیلتس کلیک کنید.

برای دیدن شرایط کلاس آنلاین تافل کلیک کنید.

برای دیدن شرایط آموزش آنلاین PTE کلیک کنید.

ارائه مدرک معتبر بین المللی برای دوره های آنلاین زبان انگلیسی

همانطور که گفته شد هیچ تفاوتی بین کلاس آنلاین و حضوری از نظر برنامه ریزی درسی وجود ندارد. در پایان دوره مدرک آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به داوطلب ارائه می شود. این مدرک قابل ترجمه و دارای کد پیگیری می باشد.


معرفی سیستم آموزش آنلاین موسسه زبان ایران آکسفورد (Oxfon)

ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین پلت فرم های آموزش انلاین را در اختیار زبان آموزان قرار می دهیم. این سیستم انحصاری به اختصار آکسفون Oxfon نام دارد و مطمئنا قابلیت های آن شما را شگفت زده می کند. سیستم آموزش ما منطبق با سیستم آموزش دانشگاه MIT آمریکا می باشد. سرور های قدرتمند واختصاصی کلاس مجازی ایران آکسفورد بدون قطع شدن و با قابلیت های بسیار زیاد برای یادگیری زبان های مختلف به کار گرفته می شود.

بیایید بیشتر با مزایای سیستم آموزش آنلاین زبان ایران آکسفورد OXFON آشنا شوید:

آموزش تصویری همانند یک کلاس حضوری زبان انگلیسی

استاد دوره آنلاین انگلیسی در سیستم آنلاین ایران آکسفورد OXFON به صورت کاملا تصویری زبان آموزان را می بیند و به راحتی می تواند با افراد در ارتباط باشد. افراد دیگر کلاس هم می توانند همدیگر را بینند و اگر نیاز نباشد استاد می تواند فقط تصویر خود را در هنگام درس دادن به نمایش بگذارد. کیفیت بالای تصویر و صدا یکی از مزایای اصلی سیستم OXFON هستند.

استفاده با موبایل، تب لت و یا لپ تاپ (کامپیوتر)

امکان استفاده از سیستم مجازی ما به راحتی در هر وسیله ای امکان پذیر است. شما می توانید با تلفن همراه یا تب لت و یا رایانه خود در کلاس ها شرکت کنید و از همه امکانات آن بهره مند شوید.

همچنین هر سیستم عاملی مثل ویندوز، اندروید و IOS بدون نیاز به نصب هیچ برنامه خاصی می تواند به راحتی کلاس های آنلاین را برگزار کند.

تخته وایت برد در کلاس مجازی زبان

یکی از بهترین قابلیت هایی که در سیستم آموزش آنلاین زبان انگلیسی ایران آکسفورد وجود دارد قابلیت به اشتراک گذاری کامل تخته وایت برد Whiteboard Sharing همانند یک کلاس واقعای است. قابلیت هایی نظیر استفاده از قلم نوری، تایپ و انتقال تصویر از قابلیت های بسیار خوب این سیستم می باشد.

اشتراک فایل کتاب و فایل های صوتی و تصویری

استاد می تواند در سامانه مجازی آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد فایل های صوتی مختلف، فیلم و یا PDF کتاب مورد نظر را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارد و برای زبان آموزان به راحتی تمام منابع آموزش را فراهم کند.

امکان گروه بندی زبان اموزان

امکان گروه بندی و داشتن مکالمه بین زبان آموزان یک کلاس یکی از بهترین گزینه هایی است که در کلاس های آنلاین با سیستم ایران اکسفورد OXFON وجود دارد. با این کار می توان همانند یک کلاس واقعی Group Work رابا زبان آموزان انجام داد.

امکان اجازه گرفتن وسط کلاس زبان انلاین توسط زبان آموز

زبان آموز با قابلیت Raise Hand می تواند به راحتی سوال خود را مطرح کند و استاد به آن پاسخ دهد. تقریبا همه امکانات یک کلاس حضوری بلکه بیشتر در سیستم آنلاین وجود دارد.

امکان ضبط کلاس

این امکان برای شما وجود دارد که کلاس را ضیط کنید و بار ها و بارها آن را ببنید و یا ذخیره کنید. این کی از قابلیت هایی است که در کلاس حضوری وجود ندارد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی مزیت های بسیار زیادی را شامل می شود. برای کودکان آموزش آنلاین زبان انگلیسی می تواند علاوه بر تقویت زبان آنها برای تقویت مهارت های کامپیوتر و کار با اینترنت نیز مفید باشد. در آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای بزرگسالن سرعت ، روند تدریس تمرین ها ، بازی ها و مهارت های فکری همه با توجه به بان آموز کنترل می شود.

با یادگیری انگلیسی آنلاین زمان به هیچ وجه حس نمی شود زیرا در عین یادگیری سرگرم نیز خواهند شد. تنها مشکل آموزش آنلاین می تواند جدا کردن دانشجو از محیط کلاس باشد. اگرچه در برخی از متد های آموزش آنلاین زبان این دشواری ها نیز از بین رفته است. برخی از راهکار ها برای بهبود فضای آموزش آنلاین انگلیسی اشاره شده است.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش آنلاین انگلیسی را به بهترین شکل و با بهترین اساتید انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.