آموزش تافل آنلاین ۲۰۲۴

آموزش تافل آنلاین در مرکز تافل ایران آکسفورد

امروزه گزینه های بسیار زیادی برای آموزش تافل آنلاین وجود دارد. این گزینه برای کسانی که توانایی دسترسی به کلاس های زبان حضوری را ندارند و یا آموزش تافل خوب، در مکان نزدیک به آنها وجود ندارد بسیار مناسب است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در جهت رفع این مشکل اقدام به برگزاری کلاس های آموزش تافل آنلاین در ایران کرده است. این کلاس ها همچنین برای زبان آموزانی است که در ساعات غیر معمول نیاز به برگزاری کلاس های تافل را دارند. کلاس های آموزش تافل آنلاین مرکز تخصصی تافل ایران آکسفورد به صورت مجازی از طریق اینترنت برگزار می شود و از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با کلاس های حضوری ندارند.

آموزش آنلاین تافل

چرا کلاس تافل غیر حضوری بسیار مفید هستند؟

امروزه با افزایش سرعت اینترنت و بالا رفتن امکانات گوش های همراه و کامپیوتر ها، آموزش تافل به صورت غیر حضوری توانسته مزیت های زیادی داشته باشد که حتی کلاس های حضوری هم خیلی از این ویژگی ها را ندارند و بسیاری از کسانی که تا قبل از این چندان میلی به کلاس های آنلاین نداشته اند امروزه دید مثبت تری دارند و ترجیح می دهند در دوره های غیر حضوری شرکت داشته باشند.

با توجه به بالا رفتن هزینه آزمون تافل، اگر این امتحان را خوب نمیشناسید یا بین انتخاب تافل یا آیلتس مطمئن نیستید حتما مطلب آزمون تافل چیست؟ را بخوانید

جدول مقایسه کلاس های تافل حضوری و کلاس های آنلاین تافل ایران آکسفورد

همانطور که می بینید همه امکانات یک کلاس حضوری در کلاس غیر حضوری تافل وجود دراد و حتی برخی از امکاات هم بیشتر از کلاس حضوری در اختیار شما قرار می گیرد. در ضمن شما اصلا نیازی نیست که نگران باشید، در سیستم ما هر لحظه شما می توانید کلاس های خود را تغییر داده و به کلاس مورد نظر خود بروید. جدول زیر را با دقت ببینید.

کلاس های آنلاین تافلکلاس های حضوری تافل
بلهبلهارتباط تصویری بین مدرس و زبان آموز
بلهخیرامکان ضبط کلاس
بلهبلهآزمون تعیین سطح
بلهبلهآزمون آزمایشی تافل رایگان
بلهبلهدانلود منابع تافل
بلهبلهآموزش تضمینی
جدول مقایسه کلاس آنلاین و حضوری تافل

مراحل آموزش تافل آنلاین ایران آکسفورد

اگر تصمیمتان را برای شرکت در کلاس های آنلاین گرفته اید، ما به شما می گوییم که چه کارهایی باید انجام دهید و چه امتیازاتی را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در اختیار خواهید داشت. پس با ما همراه باشید.

تعیین سطح آنلاین تافل

در ابتدا شما باید تعیین سطح شوید. تعیین سطح درست در امتحان تافل بسیار مهم است. موسسه ایران آکسفورد این کار را برای شما به صورت آنلاین و با دقت زیاد انجام می دهد. این تعیین سطح زبان اگلیسی کاملا رایگان است و تنها ۱۰ دقیقه زمان شما را می گیرد.

برای شروع تعیین سطح تافل آنلاین کلیک کنید.

آموزش تضمینی تافل

بعد از تعیین سطح شما باید خود را برای شرکت در دوره های آموزش تضمینی تافل ایران آکسفورد آماده کنید. در این دوره بهترین مدرسین تافل ایران به شما کمک می کنند که بهترین نتیجه را در امتحان خود بگیرید.

اما ممکن است بپرسید کلاس تضمینی به چه معناست؟

ما در کلاس های تافل غیر حضوری خود به شما ضمانت نامه کتبی می دهیم. یعنی در صورتی که شما نمره مورد نظر خود را بدست نیاورید، هزینه شما به شما برگردانده می شود. همچنین در صورتی که از استاد خود رضایت نداشته باشید، جلسات برگزار شده را رایگان می کنیم.

کارشناسان موسسه، با مشاوره رایگان و با توجه به سطح و نمره مورد نظر شما بهترین دوره های تافل را برایتان معرفی خواهند کرد.

آزمون ماک تافل رایگان

آزمون های آزمایشی یکی از مهم ترین موارد در آمادگی امتحان TOEFL iBT می باشند. شما باید بدانید که یک کلاس خوب TOEFL، باید حتما با امتحان های Mock یا شبیه سازی شده همراه باشند.

در موسسه ایران آکسفورد امتحان های آزمایشی تافل کاملا به صورت رایگان هستند. و همچنین نمره های شما در این امتحان ها بررسی و برای بر طرف کردن نقاط ضعفتان استفاده می شوند.

برای شروع اولین آزمون آزمایشی تافل آنلاین رایگان خود کلیک کنید.

دانلود منابع آزمون تافل اینترنتی ۲۰۲۴

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که باید در کلاس های آنلاین TOEFL iBT مد نظر قرار بگیرد منابع تافل می باشد. همیشه شما باید آخرین منابع تافل را در اختیار داشته باشید و با آخرین تغییرات آن آشنا باشید.. موسسه ایران آکسفورد همیشه برای داوطلبین دسترسی آسان به منابع تافل قرار داده است و شما می توانید دانلود کتاب های تافل را در وب سایت ما انجام دهید.

برای دانلود منابع آزمون تافل اینترنتی ۲۰۲۴ کلیک کنید


راه های آموزش تافل در منزل

ما دو گزینه برای کسانی که می خواهند در منزل یا محل کار خود به یادگیری تافل مشغول باشند ارائه می دهیم. این افراد می توانند به صورت خصوصی استاد را در منطل خود داشته باشند و آموزش TOEFL iBT را انجام دههند یا در کلاس های آنلاین شرکت کنند. هر دو این روش ها به صورت تضمینی می باشد و بسته به خواست شما می توانند انتخاب شوند. در این دوره ها مهه خدمات زیر به شما ارائه می شوند:

  • تست های کامل آزمون تافل iBT سال ۲۰۲۴
  • تمرین بر روی قسمت های Speaking تافل iBT سال ۲۰۲۴
  • فرستادن Writing های زبان آموزان و تصحیح انها توسط اساتید
  • تمرین بر روی کلمات مورد نیاز در تافل
  • آموزش گرامر تافل به صورت کاملا حرفه ای
  • ارائه پکیج آموزش تافل اینترنتی رایگان برای همه داوطلبین
آموزش تافل آنلاین

خلاصه آنچه باید از کلاس آنلاین تافل بدانید

آموزش تافل آنلاین می تواند بسیار مفید باشد و به تقویت مهارت های مختلف زبان آموزان منجر می شود. اما برای انتخاب چنین دوره هایی حتما از مشاوره رایگان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در مورد پکیج های آموزش تافل آنلاین بهره ببرید.

در دوره های آموزش تافل آنلاین موسسه زبان ایران آکسفورد اساتیدی انتخاب می شوند که تجربه تدریس آزمون تافل را دارند و هم چنین می توانند نقاط ضعف وقوت شما را بسنجید.

کلاسهای آنلاین آموزش تافل  شامل درسهای تصویری ، بازخورد همزمان ، استراتژی ها و تاکتیکها و همچنین آزمونهای تمرینی میباشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفتخر به برگزاری دوره های آنلاین آمادگی آزمون تافل میباشد که برای زبان آموزان و داوطبان آزمون تافل طراحی شده است. این دوره ها برای ارتقا سطح زبان آموز برای کسب و یا ارتقا نمره آزمون تافل میباشد. این دوره آنلاین آموزش تافل به زبان آموز این امکان را میدهد تا با سطح خویش آموزش ببیند و همچنین برنامه ای مناسب سطح و نیاز خود را دنبال کند. دوره آنلاین آموزش تافل شامل امتحانات ، استراتژی های آزمون تافل ، کلاسهای آنلاین آموزش تافل ، مرور یادگیری مهارت های شنیداری، خواندن،مکالمه و نوشتار وی در آزمون تافل میباشد.

موارد مورد نیاز جهت شرکت در دوره آنلاین آزمون تافل:

کامپیوتر ، میکروفون ، دستگاه پخش صدا ، اینترنت

موارد فراگیری در دوره آنلاین آزمون تافل:

بسته های آموزشی مخصوص آمادگی آنلاین آموزش آزمون تافل

آموزش آنلاین توسط اساتید با سابقه و حرفه ای در زمینه آزمون تافل

دوره آنلاین آزمون تافل شامل فراگیری تکنیک های مفید آزمون تافل جهت ارتقا سطح نمره آزمون تافل نیز میباشد.

زبان آموزان در دوره آمادگی آزمون تافل چه کسانی هستند

دانشجویان بین المللی ، پرستاران ، داروسازان ، دندانپزشکان ، مهاجران ، داوطلبان آزمون دکترا .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش تافل انلاین ایران آکسفورد با شماره های موسسه تماس بگیرید.