آزمون PTE آنلاین هوم ادیشن ۲۰۲۴ تضمینی

آزمون PTE  آنلاین هوم ادیشن PTE Academic Online تضمینی

آزمون PTE را همه ما به خوبی می شناسیم. یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی که برای تحصیل و مهاجرت به کشور های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در مورد اهمیت و اعتبار آزمون PTE نیاز به اطلاعات دارید حتما مطلب آزمون PTE را ببینید. اما از ژانویه سال ۲۰۲۲ گزینه جدید در اختیار داوطلبین قرار گرفت. این آزمون که PTE Academic Online و یا به عبارتی آزمون PTE از خانه یا Pte هوم ادیشن نام دارد به داوطلب اجازه می دهد تا از خانه خود در آزمون شرکت کند.

ایران آکسفورد تنها موسسه  در ایران است که این آزمون را به صورت تضمینی برای داوطلبین برگزار می کند. در صورت نیاز به شرکت در این ازمون می توانید با مشاورین موسسه تماس بگیرید.

آزمون PTE آنلاین یا هوم ادیشن گزینه جدیدی است که به داوطلبین این امکان را می دهد تا از منزل یا محل کار خود در آزمون شرکت کنند و دیگر نیازی به حضور در سنتر یا مرکز آزمون نخواهند داشت. امتحان پی تی ای آنلاین دقیقا همانند آزمون اصلی است و هیچ تفاوتی در معتبر بودن آن وجود ندارد.

بخش های آزمون PTE آنلاین هوم ادیشن

آزمون پی تی ای در خانه (آنلاین) همانند آزمون اصلی دارای بخش های یکسانی است. در جدول زیر این اطلاعات به صورت دقیق به همراه تعداد سوالات و زمانبندی آن آورده شده است.

بخش Speaking و writing54-67  دقیقه۷ نوع سوال
بخش Reading29-30 دقیقه نوع سوال
بخش Listening30-43 دقیقه۸ نوع سوال
بخش های امتحان PTE هوم ادیشن

اعتبار مدرک PTE آنلاین هوم ادیشن

دغدغه ی بسیاری از داوطلبین این است که آیا مدرک Pte آنلاین اعتبار همان آزمون پی تی ای آکادمیک را دارد؟

مدرک PTE آکادمیک از خانه (هوم ادیشن) دقیقا همان اعتبار مدرک اصلی را دارد و تقریبا تمام دانشگاه هایی که مدرک اصلی را قبول می کنند مدرک PTE Online (پی تی از خانه) را قبول می کنند.

البته باید توجه داشته باشید که این مدرک فقط برای اهداف تحصیلی (ویزای دانشجویی و تحصیلی) است و برای ویزای کاری و اقامتی کاربرد ندارد.

منابع آموزش PTE آنلاین

از آنجا که آزمون دقیقا همانند آزمون درون سنتر برگزار می شود تمامی کتاب هایی که برای آزمون اصلی به کار می رود برای آزمون هوم ادیشن هم مورد استفاده قرار می گیرد.

برای دانلود منابع آزمون PTE کلیک کنید

مشخصات سیستم مورد نیاز Pte آنلاین (و فضای مورد نیاز)

  • کامپیوتر یا لپ تاپ ( موبایل و تبلت قابل قبول نمی باشد)
  • هدست USB و سیمی (هدست بلوتوث قابل قبول نمی باشد)
  • یک موبایل برای گذراندن مرحله چک اولیه
  • مکانی کاملا ساکت و بدون رفت و آمد
  • یک سیستم کامپیوتری با سرعت مناسب (دارای RAM 8 به بالا و CPU مناسب جهت آزمون)
  • وب کم با کیفیت بالا
  • اینترنت کاملا ثابت و بدون قطعی
  • یکی از مرورگرهای Chrome, Edge, Safari  و یا Firefox

ایران آکسفورد برای داوطلبانی که نیاز به برگزاری آزمون دارند محیطی کاملا مناسب را ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به این آزمون دارید می توانید به سیستم برگزاری ایران آکسفورد در آموزشگاه مراجعه کنید.

تاریخ های برگزاری آزمون PTE At-Home-Test

همانطور که در تصویر زیر می بینید آزمون پی تی ای هوم ادیشن به شما این امکان را می دهد در هر روزی که می خواهید و در هر ساعتی از شبانه روز که تمایل دارید در تست شرکت کنید.

تاریخ های PTE انلاین
تاریخ های PTE انلاین

کارنامه PTE

نمره آزمون PTE آنلاین ۳ روز بعد از آزمون در اختیار شما قرار می گیرد و به همین دلیل یکی از سریع ترین امتحان های زبان انگلیسی است.

سوالات متداول

آیا مدرک PTE هوم ادیشن معتبر است؟

بله! تمامی دانشگاه هایی که مدرک PTE را قبول می کنند نسخه PTE At home test یا هوم ادیشن را قبول می کنند.

آزمون PTE online هوم ادیشن در ایران برگزار می شود؟

موسسه ما تنها مرکز این آزمون به صورت تخصصی در ایران می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به همین مطلب در سایت مراجعه نمایید.