آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

پاس داشتن زبان‌مادری رسالتی است که همه ما باید تمام تلاشمان را برای آن انجام‌ دهیم. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفتخر است که تنها آموزشگاه بین المللی زبان در ایران است که به بسیاری از مردم سراسر دنیا آموزش زبان فارسی را ارائه داده است. ما برای ارزش گذاشتن به آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان دوره های تخصصی برگزار می کند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با داشتن اساتید native به بسیاری از زبان ها همچون انگلیسی فرانسه روسی اسپانیایی ژاپنی چینی ترکی استانبولی به کسانی که نیاز به یادگیری زبان فارسی را در خود احساس می کنند یاری می رساند.

خوشبختانه چند سالی است که در داخل ایران رشته آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در دانشگاه ها به صورت علمی وجود دارد و بنای این حرکت خوب گذاشته شده است. اما همچنان این کار به کندی صورت می گیرد و هنوز نیاز است که هماهنگی های بیشتری برای تولید محتوا و منابع آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان صورت پذیرد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان نه تنها دانشجویان حضوری داشته است بلکه از سراسر دنیا به صورت مجازی نیز دانشجویانی را دارد که قدم به قدم توانسته اند به زبان فارسی تسلط پیدا کنند. در این دوره با استفاده از اینترنت و به صورت تصویری کلاس ها برگزار می شوند.

در این مسیر ما به هر چهار مهارت زبان فارسی یعنی خواندن نوشتن گفتار و شنیدار‌ توجه می کند. اگرچه در ابتدا این کار کمی دشوار است اما در ادامه بازخورد تقریبا همه زبان آموزان اذعان به شیرینی زبان فارسی است.

اگر شما هم نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دارید می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد یعنی ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید و از مشاورین ما به تمام زبان های زنده دنیا مشاوره بگیرید.