مفید ترین زبان ها برای یادگیری

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مفید ترین زبان ها برای یادگیری اشاره می کند. اگر قصد دارید شروع به آموزش زبان کنید پس حتما این مطلب را بخوانید.

مفید ترین زبان ها برای یادگیری
مفید ترین زبان ها برای یادگیری

لیستی از مفید ترین زبان ها برای یادگیری

۱- اسپانیایی
اسپانیایی زبانی است که بعد از انگلیسی بیش ترین گویشور را در جهان دارد. همچنین زبان بومی بیش از ۴۰۰ میلیون نفر در سراسر ۴۴ کشور است، که آن را به یکی از مفیدترین زبان ها برای دانستن تبدیل می کند.
برای آن‌هایی که می خواهند تجارت کنند، مهارت های اسپانیایی می‌تواند سرمایه ای برای برقراری ارتباط در اسپانیا و سراسر آمریکای لاتین باشد. تعداد قابل توجه جمعیت اسپانیایی زبان ایالات متحده این را حتی در رزومه جذاب‌تر می‌کند‌. آمریکایی‌هایی که برنامه دارند تا در همان منطقه در رابطه با حقوق، خدمات اجتماعی یا تجارت کار کنند با ماهر شدن در اسپانیایی به واقع می توانند در صدر باشد.

۲- فرانسه
کانادا شریک تجاری درجه‌ی اول آمریکا است، و یادگیری فرانسوی می‌تواند ارزش حرفه‌ای هر شخص را به طور اساسی بالا ببرد‌. فرانسوی که توسط بیش از ۲۹۰ میلیون نفر در سراسر جهان صحبت می‌شود در واقع به زبانی جهانی تبدیل شده است. زبان رسمی ۲۹ کشور شامل فرانسه، کانادا، سوئیس، موناکو، لوکزامبورگ، سِنگال، ساحل عاج، هایتی، بلژیک، رواندا، توگو، مالی و غیره است.
فرانسه در داروسازی، ارتباط دور بُرد، دانش هوانوردی، تولید انرژی و غیره غالب است.

۳- زبانی چینی مانند ماندارین
چین به طور اجتناب‌ناپذیری حضوری پررنگ در جهان دارد (آمار جدید نشان می دهد که ۳۶% از جمعیت جهان یا در چین زندگی می کنند یا در هند). علاوه بر رشد جمعیت، چین در رابطه با صادرات به آمریکا و انگلیس دژی ایمن دارد، و شریک تجاری با ارزشی به حساب می آید. به این دلیل، چینی به طور فوق العاده ای زبانی مفید برای یادگیری است.
اگر شما می‌خواهید که در تجارت یا بانکداری بین المللی کار کنید، یادگیری زبان چینی یکی از مفیدترین زبان ها برای ارتقای رزومه ی خود است. قسمت گول زننده این است که ۱۲ زبان مختلف چینی وجود دارد، و رایج ترین آن ها ماندارین است (با ۸۴۵ میلیون نفر گویشور ماندارین از تفریبا تعداد کلی یک میلیارد نفر).