نکاتی در رابطه با رایتینگ انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به نکاتی در رابطه با رایتینگ انگلیسی می پردازد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد. این نکات را حتما در دوره های خود به کار بگیرید.

نکاتی در رابطه با رایتینگ انگلیسی
نکاتی در رابطه با رایتینگ انگلیسی

اما نکاتی در رابطه با رایتینگ انگلیسی که باید به ان توجه کنید

مقاله‌ی نوشتاری شما، یک نمونه از زبان شماست. نشانگر آنست که چکار می‌کنید. هم برای شما و هم برای معلم‌تان بسیار با ارزش است. پس فقط بنویسید و تحویل دهید. زیاد از حد نباید نوشته‌ی خود را پیش از تحویل بررسی کنید. نمونه‌ی نوشتاری شما نباید بدون نقص باشد. باید تنها نشانگری باشد از اینکه چگونه زبان را به کار می‌گیرید. فقط افکارتان را روی کاغذ بنویسد و نوشته را تحویل دهید. احتمال این وجود دارد که خطاهای شناسایی شده همچنین در انگلیسی صحبت کردن شما نیز رخ بدهند.

وقتی برگه‌ی تصحیح شده‌ی خود را پس گرفتید، لطفاً به عنوان تکه اطلاعاتی ارزشمند با آن برخورد کنید. متن تصحیح شده را حداقل ۵ بار بلند بخوانید. خطاها و عبارات پیشنهاد شده را بررسی کنید. تلاش کنید الگوی اشتباهات خود را ببینید. دنبال عبارات در ریدینگ و لیسنینگ جدید خود بگردید که می‌تواندد به شما در بهبود حوزه‌های ضعف شما کمک کنند.

می‌توانید در ماه ۳۰۰ لغت بنویسید. اگر سخت‌تر تلاش کنید می‌توانید هر ماه ۱۰۰۰ لغت بنویسد. مقدار زیادی نیست. تصحیح‌کنندگان هر ایراد را تصحیح می‌کنند. ما می‌خواهیم که نسخه‌ی تصحیح شده، مشابه انگلیسیِ گویشور بومی باشد. ما از شما می‌خواهیم که زمان زیادی را صرف مطالعه‌ی متن تصحیح شده بکنید تا بتوانید یاد بگیرید و پیشرفت کنید.

از حالا به بعد تصحیح کننده‌های ما در حالت معمول اشتباهات هجی کردن را درست نخواهند کرد. شما باید از چک کننده‌ی مخصوص هجی استفاده کنید تا مطمئن بشوید که هجی کردنتان درست است. ما دیگر اختصار نویسی را جز اشتباه حساب نمی‌کنیم. اگر‌چه اختصار نویسی معمولاً در نوشتن رسمی قابل قبول نیست، در ارتباطات و مکاتبات عادی رایج است. به طور مشابه، اگر چه استفاده نکردن از شمارگان برای اعداد تا ده و همچنین خود ده، تمرینی خوب به حساب می‌آید، اگر شما از آن‌ها استفاده کنید به عنوان اشتباه در نظر گرفته نمی‌شود.

شما زمان زیادی را در نوشتن سرمایه‌گذاری می‌کنید و تصحیح‌کنندگان زمان زیادی را صرف تصحیح آن‌ها می‌کنند. پیدا کردن اشتباهات چیز خوبی است. به شما می‌گوید که روی چه چیز کار کنید. مانند پیدا کردن یک عنوانِ محتوایی جدید در کتابخانه با همراه لغات جدیدی برای یادگیری می‌باشد. به خاطر بسارید که هدف در یادگیری زبان به کمال رسیدن نیست، بلکه پیشرفت مداوم است.