راه‌هایی رایگان برای آموزش زبان به فرزندانتان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش رایگان برای همه را از معیار های وظایف اجتماعی خود می داند. در این مقاله به برخی راه ها اشاره می کنیم که می تواند راه‌هایی رایگان برای آموزش زبان به فرزندانتان باشند. این راه ها توسط یک کارشناس زبان اروپایی اشاره شده است و می تواند برای بسیاری کاربردی باشد.

راه‌هایی رایگان برای آموزش زبان به فرزندانتان
راه‌هایی رایگان برای آموزش زبان به فرزندانتان

لیستی از راه‌هایی رایگان برای آموزش زبان به فرزندانتان

به عنوان فردی که از فرهنگ‌های مختلف لذت می‌برد، برایم مهم ایت که این حس مشترک احترام و هیجان را به فرزندانم انتقال دهم. با این‌که ما در کلان‌شهری بزرگ و بسیار متنوع زندگی می‌کنیم، می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که عمداً به آن‌ها کمک می‌کنم تا  زبان و فرهنگ را جذب خود می‌کنند. ممکن است سخت باشد اما تلاش می‌کنم راه‌های بسیار خلاقانه‌ای ابداع کنم تا بچه‌هایم را آگاه و علاقه‌مند به فرهنگ‌های مختلف نگاه دارم.

اگر شما می توانید از پس‌ مخارج کلاس های زبان خارجی برای بچه های خود بربیایید روشی فوق العاده است تا زبانی جدید را به آن ها معرفیی کنید! در حالی که این برای بچه های شما مفید است که به طور رسمی زبانی را بیاموزند، اگر ‌این گزینه ای برای خانواده تان نیست روش های آزاد محدودتری برای تشویق این فرایند وجود دارد. این جا تعدادی روش کم هزینه برای تحریک کنجکاوی آن ها است:

نگه داشتن آلبوم عکسهای سفر

من و همسرم به مکان‌هایی مثل تایلند، کنیا، جمهوری دومینیکا، جامائیکا، ترینیداد و روسیه سفر کردیم. من اغلب آلبوم عکس‌های این سفرها را بیرون می آورم و به بچه‌هایم نشان می‌دهم. من امیدوارم که این تجسم آن ها را به خود جلب کند و دانه‌ی کوچک تفکر را در قلب‌های آن ها بکارد.

نگاه کردن برنامه های تلویزیونی یادگیری زبان

تا وقتی که بچه دار شدم واقعا فکر نمی‌کردم که برنامه های تلویزیونی مثل Dora the Explorer و Ni Hao، Kai Lan می‌توانند به بچه عباراتی را در زبان خارجی یاد بدهند. و من بعد بچه های خودم را دیدم که از این برنامه ها لذت می‌ برند و همان طور که سرتاسر روز بازی می کردند،‌ از عبارات استفاده می کردند. در حالی که این تنها منبع یادگیری زبان در خانه ی ما نیست، به طور مسلم کمک می کند.

ایجاد پاسپورت های خیالی برای کودکانتان

اگر شما بچه‌های بزرگ‌تری دارید آن‌ها را به گردشی ساختگی به دور جهان ببرید. آن‌ها می‌توانند پاسپورت درست کنند و مکان‌های مختلفی را در سراسر جهان برای رفتن انتخاب کنند. شما می‌توانید به آن‌ها کمک کنید که غذاهای فرهنگ‌های کشورهای مختلف را درست کنند و تحقیقات آنلاین انجام بدهند. شما حتی می توانید کمی عبارات اصلی را در زبان محلی به آن‌ها یاد بدهید.