دانلود کتاب PTE Practice Test Plus

دانلود رایگان کتاب PTE Practice Test Plus with key

یکی از بهترین کتاب آموزش PTE که توسط خود Pearson به چاپ می رسد کتاب PTE Practice Test Plus می باشد. این کتاب برای یادگیری آزمون PTE یکی از مهم ترین منابع آزمون PTE می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امکان دانلود رایگان PDF این کتاب را به صورت رایگان در این مطلب قرار می دهد.

PTE Practice Test plus book
PTE Practice Test plus book

بررسی کتاب

توجه داشته باشید که آزمون های این کتاب به صورت کامپیوتری شبیه سازی نشده اند، برای شرکت در آزمون آزمایشی PTE رایگان و کامپیوتری مطلب آزمون PTE را دنبال کنید.

این کتاب دارای ۴ تست کامل PTE می باشد. این ۴ تست به این صورت در کتاب قرار گرفته اند:

  • تست شماره ۱: علاوه بر سوالات، استراتژی های لازم و تکنیک های مناسب برای جواب دادن به سوالات نیز اشاره شده است. تمام راهنمایی های لازم جهت انجام دادن هر ۲۰ نوع سوال موجود در آزمون PTE آورده شدهاست. شما به راحتی با خواندن این توضیحات با سوال آشنا شده و می توانید جواب درست را ارائه دهید.
  • تست شماره ۲: در این تست هم یک ازمون کامل آورده شده است و به شما راهنمایی هایی می دهد که هر سوال با کدام استراتژی که قبلا ذکر شد می تواند پاسخ داده شود.
  • تست شماره ۳ و ۴: در تست های شماره ۳ و ۴ شما دو نمونه آزمون کامل PTE با انواع سوالات دارید که باید به آنها پاسخ دهید. جواب ها در انتهای کتاب موجود است ولی راهنمایی یا تکنیک دیگر در این سوالات ارائه نمی شود تا بتوانید مواردی که قبلا خوانده اید را تمرین کنید.

متن تمامی فایل های صوتی کتاب در انتهای کتاب وجود دارد و به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

برای دانلود کتاب PTE Practice Test Plus بر روی این لینک کلیک کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم این منابع را نیز برای آموزش PTE دانلود کنید:

  • کتاب The Official Guide to PTE Academic
  • کتاب PTE Academic Test Builder
  • کتاب PTE Academic Expert B1 + Audio
  • کتاب Wiley’s PTE Advantage for Academic Module

برای دانلود لیست کامل کتاب های PTE، لینک منابع آزمون PTE را دنبال کنید.