موفقیت در آزمون GRE

موفقیت در آزمون GRE چطور ممکن است؟

آزمون GRE برای کسانی که قصد کار و یا تحصیل در آمریکا را دارند حتی از نان شب هم واجب تر است. موفقیت در آزمون GRE همانند برداشتن غول کنکور در ایران است. قبلا آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توضیحاتی در مورد نمره آزمون GRE رو هم چنین نمونه سوالات آزمون GRE و … داده بود اما در این بخش به اصولی کلی اشاره می کنیم که برای موفقیت در آزمون GRE موثر است.

موفقیت در آزمون gre
موفقیت در آزمون gre

ریاضی در سطح پیش دانشگاهی

نباید از آزمون ریاضی GRE بترسید. سوالاتی که در این امتحان می آید در سطح ریاضی پیش دانشگاهی ایران است. نباید روحیه خود را از دست بدهید و از ریاضی یک غول بسازید. معادلات دو معادله و دو مجهول ، مختصات ، هندسه و جبر اسا سوالات را تشکیل می دهند. برای کسانی که در دانشگاه مهندسی خوانده اند این سوالات مثل آب خوردن است اما شاید برای بقیه رشته ها کمی سخت باشد. شاید بهتر باشد یک بار دیگر سری به کتاب های ریاضی دبیرستان بزنید.

دیکشنری را بخورید !

کلمات در موفقیت در آزمون GRE نقش چشمگیری دارند. کلمات علمی و تخصصی و هم چنین کلماتی که از سطح کلمات روزمره فراترند. طبیعتا باید این طور هم باشد. معمولا این امتحان از افرادی گرفته می شود که خود را متمایز از بقیه افراد می دانند.

ایده های خود را پرورش دهید.

بهتر است ایده داتشه باشید. اکثر زبان آموزان مشکل ایده دارند. وقتی از آنها در مورد ورزش مورد علاقه شان سوال می شود فقط می گویند فوتبال ! باید برای قبولی در این امتحان نه تنها بگویید فوتبال بلکه هزاران دلیل بیاورید که چرا فوتبال . در قسمت Analytical Writing باید تحلیل کنید و ایده های جدید بیان کنید. سعی کنید از همین حالا این کار را شروع کنید.
برای کسب نمره خوب در جی آر ای راه شما از آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می گذرد.