نمونه سوالات تافل با جواب ۲۰۲۴

دانلود نمونه سوالات TOEFL iBT سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ با جواب

توجه داشته باشید که آزمون تافل از سال ۲۰۲۳ به صورت کامل دچار تغییر شده است. کلیه نمونه سوالات زیر با آخرین تغییرات تافل آپدیت شده اند.

اگر بخواهید در تافل اینترنتی نمره ای بالاتر از ۱۰۰ را کسب کنید حتما باید حداقل یک یا دو بار نمونه سوالات تافل با جواب را در شرایطی شبیه به آزمون تافل بررسی کنید تا قبل از روز آزمون تافل خود کاملا آمادگی داشته باشید. اما پیدا کردن یک نمونه سوالات تافل معتبر با جواب رایگان در اینترنت چندان کار راحتی نیست و شاید برای شما که تخصصی در این کار ندارید تشخیص یک TOEFL iBT Sample Test کمی مشکل باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به همین دلیل این نمونه سوالات تافل با جواب را برای دانلود رایگان به صورت PDF در زیر قرار می دهد.


دانلود نمونه سوالات Reading تافل ۲۰۲۴

بخش ریدینگ یکی از مهم ترین بخش های آزمون تافل است و داشتن نمونه سوالات جدید و اخیر تافل می تواند بسیار مفید باشد. در بخش زیر می توانید آخرین سوالات ریدینگ تافل را به همراه جواب ها دانلود کنید. در بخش ریدینگ در سال های اخیر تغییرات زیادی اتفاق افتاده است که بخشی از این تغییرات به نوع سوالات و بخشی هم به زمانبندی و ساختار ریدینگ می باشد.

برای دانلود PDF نمونه سوالات ریدینگ تافل ۲۰۲۴ کلیک کنید.

هم چنین برای شناخت قسمت های مختلف ریدینگ تافل و زمانبندی بخش Reading کلیک کنید.


دانلود نمونه سوالات لیسنینگ تافل ۲۰۲۴

قسمت بعدی تافل بخش لیسنینگ است. این بخش از تافل هم بسیار مهم است و داشتن نمونه سوالات اخیر تافل بسیار مهم است. فایل های لیسنینگ به صورت MP3 برای دانلود قرار داده شده است تا به راحتی در موبایل و کامپیوتر قابل استفاده باشند. در ادامه می توانید دانلود نمونه سوالات بخش لیسنینگ را انجام دهید.

برای دانلود فایل PDF لیسنینگ تافل شماره ۱ کلیک کنید.

برای دانلود فایل MP3 لیسنینگ تافل شماره ۱ کلیک کنید.

برای دانلود فایل PDF لیسنینگ تافل شماره ۲ کلیک کنید.

برای دانلود فایل Mp3 لیسنینگ تافل شماره ۲ کلیک کنید.

برای دانلود فایل PDF لیسنینگ تافل شماره ۳ کلیک کنید.

برای دانلود فایل MP3 لیسنینگ تافل شماره ۳ کلیک کنید.

برای دانلود فایل PDF لیسنینگ تافل شماره ۴ کلیک کنید.

برای دانلود فایل Mp3 لیسنینگ تافل شماره ۴ کلیک کنید.

در این PDF شما سوالات را به همراه راهنمایی های آنها در اختیار خواهید داشت. در قسمت Listening علاوه بر سوالات ، Transcript یا متن دیالوگ ها هم آورده شده اند. البته باید توجه داشته باشید که این نمونه سوالات تافل با جواب آن برای آشنایی شما با آزمون آورده شده اند و شما نباید فقط به همین یک مورد بسنده کنید. به همین دلیل بوده است که TOEFL iBT TPO را هر ساله برای زبان آموزان منتشر می شود.


نمونه سوالات اسپیکینگ تافل سال ۲۰۲۴

بخش اسپیکینگ تافل هم از سال ۲۰۲۰ تغییرات زیادی را شامل شده است. برای دانلود جدیدترین نمونه سوالات بخش اسپیکینگ تافل بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

برای دانلود pdf نموه سوالات اسپیکینگ تافل کلیک کنید.

برای دانلود فایل اسپیکینگ Part 2 تافل کلیک کنید.

برای دانلود فایل اسپیکینگ Part 3 تافل کلیک کنید.

برای دانلود فایل اسپیکینگ Part 4 تافل کلیک کنید.


دانلود نمونه سوالات رایتینگ تافل سال ۲۰۲۴

از سال ۲۰۲۳ قسمت رایتینگ تافل به صورت کامل تغییر کرده است. بخش Independent کاملا حذف شده است و به جای آن Academic Discussion اضافه شده است. PDF زیر بر اساس آخرین تغییرات می باشد و می توانید با خیال راحت دانلود کنید. برای دیدن لیست تغییرات میتوانید لینک تافل را ببینید. نمونه سوالات ما به همراه جواب نمونه برای بخش جدید تافل می باشد که می توانید در زیر آن را دانلود کنید. برای دانلود نمونه سوالات بخش writing تافل هم می تواند فایل PDF زیر را دانلود کنید. این بخش از رایتینگ هم بسیار اهمیت دارد و باید حتما خود را برای انواع موضوعات و سوالات آماده کنید. بهتر است برای آمادگی بیشتر سعی کنید اصطلاحات بسیار مفید برای رایتینگ را هم از سایت ما دانلود کنید.

برای دانلود PDF رایتینگ تافل سال ۲۰۲۴ کلیک کنید.


آزمون آزمایشی تافل آنلاین رایگان

راه دیگری که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در اختیار شما قرار می دهد و بسیار ساده تر است شرکت در آزمون های آزمایشی تافل رایگان آنلاین موسسه می باشد. در این آزمون ها همانند خود تافل شما به راحتی و از طریق سیستم خود در منزل یا محل کار می توانید دقیقا در یک آزمون مشابه تافل شرکت کنید.

برای شروع آزمون آزمایشی تافل آنلاین رایگان کلیک کنید.


نمونه سوالات تافل با جواب
نمونه سوالات تافل با جواب

در پایان برای تخمین نمره خود در تافل می توانید جواب های درست خود را در هر بخش با نسبت ۰ تا ۳۰ تبدیل کنید و نمره کل را بدست اورید ، اگرچه در قسمت Writing و Speaking نیاز به یک شخص برای تصحیح عملکرد خود دارید.


همین حالا تعیین سطح آنلاین تافل را شروع کنید

اگر نمی دانید سطححتان به ازمون تافل می خورد یا نه می توانید تعیین سطح آنلاین را شروع کنید. در تعیین سطح آنلاین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها با پاسخ به ۲۵ سوال در ۱۰ دقیقه می توانید سطح دقیق خود را ببینید و در کلاس ها شرکت کنید.

برای شروع تعیین سطح تافل آنلاین کلیک کنید

در ضمن نوع جدیدتری از آزمون تافل وجود داردکه به ازمون TOEFL Home edition شناخته می شود. برای دیدن شرایط آزمون TOEFL Home Edition کلیک کنید.