هزینه آزمون GRE سال ۲۰۲۴ + فیلم پرداخت

آزمون GRE یکی از مهم ترین آزمون ها برای مهاجرت به بسیاری از کشور هاست. Graduate Record Exam آمادگی تحصیلی داوطلبی را به زبان انگلیسی مورد ارزیابی قرار می دهد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مقاله به آموزش نحوه پرداخت هزینه آزمون GRE و هم چنین تمام اطلاعات لازم دیگر در مورد هزینه امتحان GRE، هزینه کنسل کردن GRE و تغییر تاریخ امتحان جی آر ای می نماید. پس حتما با این مطلب بسیار مهم در مورد امتحان GRE توجه کنید.

در ابتدا بیایید ببینیم هزینه آزمون GRE سال ۲۰۲۴ چقدر است؟

هزینه آزمون GRE جنرال در ایران ۲۲۰$ می باشد.

با توجه به هزینه دلار امروز، هزینه GRE جنرال ۱۱۶٫۱۵۰٫۰۰۰ ریال ( یازده میلیون و ششصد و پانزده هزار تومان) می باشد.

هزینه آزمون GRE Subject در ایران ۱۵۰$ می باشد.

توجه داشته باشید از تاریخ ۲۱ بهمن سال ۱۴۰۱ مبلغ GRE از ۲۰۵ دلار به ۲۲۰$ در ایران تغییر پیدا کرده است.

برای پرداخت هزینه ها شما می توانید از سیستم ووچر و یا پرداخت به صورت اعتباری استفاده کنید. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه می توانید با مشاورین ایران آکسفورد تماس بگیرید.

همانطور که می دانید آزمون GRE دارای دو نوع می باشد : GRE General – Gre Subject

به دلیل هزینه های بالای GRE و برای اینکه متحمل ضرر نشوید قبل از پرداخت هزینه حتما مطلب آزمون GRE را با دقت بخوانید تا مطمئن شوید شما به این ازمون نیاز دارید.


هزینه کنسل کردن امتحان GRE

اگر بخواهید امتحان GRE را کنسل کنید هم باید هزینه ای پرداخت کنید. برای کنسلی ۵۰٪ از هزینه امتحان (یعنی ۱۱۰$) از شما کسر خواهد شد. البته به یاد داشته باشید که حتما باید ۴ روز قبل از روز امتحان اقدام به کنسلی کنید در غیر اینصورت هیچ هزینه ای به شما عودت نخواهد شد.

هزینه تغییر تاریخ GRE و هزینه تغییر مرکز GRE

برای تغییر تاریخ امتحان GRE شما باید ۵۰ دلار هزینه کنید و همین طور برای تغییر تاریخ GRE شما باید ۲۵ دلار هزینه اضافی پرداخت کنید.

جدول کامل تمام هزینه های آزمون GRE

هزینه های آزمون GREمبلغ
هزینه آزمون GRE General220 دلار
هزینه آزمون GRE Subject۱۵۰ دلار
هزینه کنسل کردن امتحان۱۱۰ دلار
هزینه تغییر تاریخ آزمون GRE۵۰ دلار
هزینه تغییر مرکز GRE۵۰ دلار
هزینه ثبت نام با تاخیر Late registration۲۵ دلار
جدول کامل هزینه های امتحان GRE

نحوه پرداخت هزینه آزمون GRE‌ + ویدیو

مرحله اول پرداخت هزینه GRE – اکانت در ETS

برای پرداخت هزینه امتحان GRE باید در ابتدا اقدام به ساخت یک اکانت در سایت ETS نمایید. ما قبلا در مطلب ثبت نام تافل نحوه ساخت یک اکانت را اشاره کردیم.

برای دیدن نحوه آموزش ساخت اکانت ETS کلیک کنید.

مرحله دوم پرداخت هزینه GRE – ثبت نام و پرداخت هزینه

بعد از اینکه شما حساب خود را در سایت ETS باز کردید باید در امتحان ثبت نام کنید و بعد از آن هزینه امتحان جی آر ای را پرداخت کنید. در ویدیو زیر تمام مراحل نحوه پرداخت هزینه امتحان GRE را به صورت کامل می توانید ببنید.

ویدیو آموزش نحوه پرداخت هزینه آزمون جی آر ای

روش های پرداخت هزینه جی آر ای

پرداخت هزینه آزمون GRE
پرداخت هزینه آزمون GRE

همانطور که در ویدیو دیدید هزینه امتحان جی آر ای را می توان با چند روش پرداخت کرد:

پرداخت از طریق Visa Card

یکی از بهترین روش ها، پرداخت از طریق ویزا کارت می باشد. البته این روش در ایران محبوب نیست زیرا دسترسی به کارت های پرداخت بین المللی همانند visa Cardبرای ایرانی ها آسان نیست و حتی در برخی موارد غیر ممکن است. اما اگر شما به این کارت ها دسترسی داشته باشید به راحتی می توانید پرداخت را انجام دهید.

البته به یاد داشته باشید که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند برای شما این پرداخت را انجام دهد و اگر دسترسی به Visa Card ندارید ما این کار را برایتان انجام خواهیم داد.

پرداخت از طریق ووچر GRE

سازمان ETS برای داوطلبان در کشورهای مختلف امکان پرداخت با Voucher را نیز قرار داده است. اما ممکن است بپرسید ووچر چیست؟

ووچر یک نوع سیستم پرداختی است که در اختیار مراکز امتحان GRE است. شما از مراکز GRE ووچر می خرید و با آن ووچر در سایت ثبت نام می کنید. به همین راحتی! البته اگر دسترسی نداشتید می توانید برای خرید ووچر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

اگر دوست دارید کامل با سیستم ووچر آشنا شوید، حتما مطلب ووچر چیست؟ ما را بخوانید

پرداخت از طریق PayPal

یک روش مرسوم دیگر استفاده از PayPal است. پی پال یکی از ساده ترین روش ها برای پرداخت بین المللی است. شما با یک ایمیل می توانید یک حساب پی پال بسازید و آن را شارژ کنید و هر هزینه ای را پردخت نمایید.

اگر نیاز به حساب PayPal داشتید نیز نگران نباشید، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان اموزان خود به رایگان پرداخت PayPal را انجام می دهد.

پرداخت چک (فقط برای آمریکا)

یک روش نه چندان مطمئن هم پرداخت از طریق چک می باشد که باید حتما در آمریکا امتحان دهید. این روش چون برای ایران کارآیی ندارد استقبالی هم از آن نمی شود.


هزینه آزمون آزمایشی GRE سال ۲۰۲۳

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز معتبر برگزاری آزمون های آزمایشی GRE در ایران می باشد. ما برای تمامی داوطلبان امتحان GRE که موسسه زبان ایران آکسفورد اقدام به شرکت در کلاس های آموزشی GRE می نمایند امتحان آزمایشی جی آر ای را به رایگان قرار می دهیم. اگر زبان آموز موسسه نیستید برای اطلاع از هزینه ها با شماره های ایران آکسفورد تماس بگیرید.

این آزمون ها دو دسته می باشد:

GRE General و GRE Subject

لیست رشته های مختلف امتحان آزمایشی GRE Subject که در ایران آکسفورد برگزار می شود را در مطلب GRE Subject چیست؟ ببینید.


کلاس های آموزش تضمینی GRE

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز جی آر ای در ایران می باشد که بهترین و بیشترین تعداد قبولی را داشته است و این دوره ها را به صورت ۱۰۰٪ تضمینی برگزار می کند.

ما هر دو آزمون جی آر ای جنرال و جی آر ای سابجکت را آموزش می دهیم و از بهترین و کاآزموده ترین اساتید ایران استفاده می کنیم.

این دوره ها به صورت حضوری و آنلاین بنا به خواست شما قابلیت برگزاری را دارد. برای ثبت نام در دوره ها با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.